FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Karviná: Baník dostal na derby 435 míst

15.07.2019 | Redakce

435 – to je počet lístků, které byly oficiálně přiděleny Baníku pro nadcházející venkovní utkání v Karviné. Předprodej vzhledem k nevelkému množství probíhat nebude, balíček si mezi sebou jako obvykle v těchto případech přerozdělí tradiční výjezdoví příznivci, kteří se tak postarají o vyváženou distribuci mezi všechny fanouškovské skupiny.

Výše uvedená kvóta vstupenek sestává z míst v sektorech E1 (237 míst), což je stabilní hostující sektor za brankou, plus 198 míst v sousedních sektorech D6 a D7, které tentokrát pořádající MFK Karviná vyčlenil nad rámec povinných 5 procent. Z této části jde 108 lístků pro potřeby hráčů, realizačního týmu, vedení klubu, zaměstnance klubu a baníkovské akademie.

Domácí klub zároveň připomíná, že fanoušci musí přijít s vytištěnou vstupenkou v originálních rozměrech. Čtečka turniketu nepřečte ani kód z chytrého telefonu. Pro hostující fanoušky nebude zřízena fanzóna, sektor E1 bude uzavřen bez možnosti opustit stadion a návštěvníci se musí řídit Návštěvním řádem Městského stadionu v Karviné-Ráji.

Vstupenky na zápas v Karviné bylo během pondělka možno ještě zakoupit ve volném prodeji na serveru ticketportal.cz.

Derby v Karviné se uskuteční příští pondělí od 18:00 v přenosu 02 TV. Stadion se otevře v 16:45. Parkovací místa pro fanoušky Baníku jsou znovu před Slezskou univerzitou.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
B of B cars s.r.o.
FORTUNA