út 6.11.2018
Juniorka aktuality

Juniorka zná svůj další program

Nedělním vítězstvím nad Jihlavou završila Baník základní část juniorské ligy. Svěřenci Daniela Tchuře ji v moravské skupině zakončili na druhém místě, což znamená, že v sedmikolové nadstavbě budou hrát čtyřikrát doma.

Umístění týmů po základní části rozhodlo, že Baník vstoupí do nadstavby znovu utkáním s Vysočinou, kterou v neděli deklasoval 5:1. Níže uvedené termíny jsou pouze úřední pro dané kolo a budou se měnit dle aktuální situace. Přesné datum domácích zápasů bude vždy oznámeno na oficiálním webu v týdnu utkání.

Po nadstavbě přijde na řadu závěrečná část o umístění - horní čtyřka z moravské skupiny bude hrát s nejlepší šesticí české divize ve skupině o 1. až 10. místo, horší poloviny obou tabulek se spojí do skupiny o 11. až 20. místo. 

Letošní ročník juniorské ligy je poslední, od příští sezony se béčka vrátí do normální hierarchie dospělých soutěží.


Program nadstavbové části:

pondělí 12. listopadu: Baník – Jihlava

neděle 25. listopadu: Slovácko – Baník

neděle 17. února: Baník – Třinec

neděle 24. února: Baník – Brno

neděle 3. března: Olomouc – Baník

neděle 10. března: Baník – Zlín

neděle 17. března: Karviná - Baník

0
Jakub
Pira
0
David
Látal
0
Václav
Jurečka
0
Dennis
Owusu
0
Abdallah
Gning
0
Matúš
Rusnák
0
Michal
Frydrych
0
Pablo
Ortiz
0
Jiří
Boula
0
David
Planka
0
Artur
Musák
0
Michal
Kohút
0
Daniel
Holzer
0
Matěj
Chaluš
0
Samuel
Grygar
0
Marek
Havran
0
Martin
Jedlička
0
Filip
Kubala
0
Martin
Hrubý
0
Viktor
Budinský
0
Karel
Pojezný
0
David
Buchta
0
Filip
Šancl
0
Vlasiy
Sinyavskiy