pá 23.2.2018
A-tým

Juniorka zajíždí v neděli do Třince

Zase venku. Juniorka se i ve druhém utkání jarní fáze sezony představí mimo Ostravu – tentokrát v neděli od 10:30 na umělé trávě v Třinci.

Baníkovci do jara vstoupili cennou remízou na hřišti Olomouce, kterou se bodově srovnali se čtvrtou Jihlavou. A právě o čtvrté místo v tabulce, které je poslední pozicí pro postup do závěrečné skupiny o první až desáté místo s českými kluby, budou svěřenci Daniela Tchuře v březnu usilovat.

I v neděli hosté využijí několika hráčů širšího prvoligového kádru. Přestože je Třinec na posledním místě v tabulce, na Baník ztrácí jen pět bodů a v obou předešlých zápasech ho navíc Ostravané nedokázali porazit. 

0
Martin
Jedlička
0
Michal
Kohút
0
David
Buchta
0
Marek
Havran
0
David
Planka
0
David
Látal
0
Michal
Frydrych
0
Filip
Šancl
0
Karel
Pojezný
0
Matěj
Chaluš
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Artur
Musák
0
Abdallah
Gning
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Kubala
0
Pablo
Ortiz
0
Viktor
Budinský
0
Dennis
Owusu
0
Martin
Hrubý
0
Samuel
Grygar
0
Matúš
Rusnák
0
Jiří
Boula
0
Jakub
Pira
0
Václav
Jurečka