FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Juniorka ve středu hostí Olomouc B

08.09.2020 | Redakce

Poněkud nezvykle uprostřed pracovního týdne nastoupí k dalšímu mistrovskému utkání v MSFL béčko Baníku. Svěřenci Ondřeje Smetany ve středu 9. září v 15:00 změří v Markvartovicích síly s béčkem Olomouce.

Juniorka pod vedením nového kouče ještě neprohrála a z posledního místa tabulky se posunula do jejího středu. A úplně daleko od vítězství nebyla ani o víkendu v Uherském Brodu.

„Kluci byli zklamaní, ale ukázalo nám to, že ještě musíme zapracovat na tom, abychom byli schopni se dostat do plné obrany, soupeře si připravit a rychleji přehrávat. Ale za přístup a nasazení jsem hráče pochválil a věřím, že si to přeneseme i do dalšího utkání,“ řekl trenér Ondřej Smetana. 

"Sigma má samozřejmě jméno i svou kvalitu, což by ale samo o sobě mělo být pro kluky především motivací," poznamenal Ondřej Smetana, který z mužstva po posledních zlepšených výsledcích cítí energii. "Ty výsledky dodaly klukům ještě více chuti do práce. A to je jen dobře," dodal trenér rezervy Baníku.

Sérii tří zápasů bez prohry se béčko pokusí rozšířit v duelu s tradičně nepříjemným soupeřem z Hané. Výkop je v Markvartovicích v 15:00.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA