út 8.9.2020
Juniorka aktuality

Juniorka ve středu hostí Olomouc B

Poněkud nezvykle uprostřed pracovního týdne nastoupí k dalšímu mistrovskému utkání v MSFL béčko Baníku. Svěřenci Ondřeje Smetany ve středu 9. září v 15:00 změří v Markvartovicích síly s béčkem Olomouce.

Juniorka pod vedením nového kouče ještě neprohrála a z posledního místa tabulky se posunula do jejího středu. A úplně daleko od vítězství nebyla ani o víkendu v Uherském Brodu.

„Kluci byli zklamaní, ale ukázalo nám to, že ještě musíme zapracovat na tom, abychom byli schopni se dostat do plné obrany, soupeře si připravit a rychleji přehrávat. Ale za přístup a nasazení jsem hráče pochválil a věřím, že si to přeneseme i do dalšího utkání,“ řekl trenér Ondřej Smetana. 

"Sigma má samozřejmě jméno i svou kvalitu, což by ale samo o sobě mělo být pro kluky především motivací," poznamenal Ondřej Smetana, který z mužstva po posledních zlepšených výsledcích cítí energii. "Ty výsledky dodaly klukům ještě více chuti do práce. A to je jen dobře," dodal trenér rezervy Baníku.

Sérii tří zápasů bez prohry se béčko pokusí rozšířit v duelu s tradičně nepříjemným soupeřem z Hané. Výkop je v Markvartovicích v 15:00.

77
Gigli
Ndefe
13
Roman
Potočný
30
Viktor
Budinský
11
Nemanja
Kuzmanović
20
Jakub
Pokorný
24
Jan
Juroška
32
Lukáš
Budínský
99
Ladislav
Almási
16
Jan
Laštůvka
12
Radovan
Murin
17
Muhammed
Sanneh
5
Adam
Jánoš
9
David
Buchta
4
Yira
Sor
19
David
Lischka
23
Jaroslav
Svozil
66
Denis
Granečný
8
Jaroslav
Harušťák
6
Daniel
Tetour
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
25
Jiří
Fleišman
33
Ondřej
Kukučka
21
Jiří
Klíma
7
Ondřej
Chvěja
18
Tomáš
Zajíc
22
Filip
Kaloč