Juniorka v pondělí hostí druhé Brno

22.02.2019 | Redakce, foto: Iva Chohan

Druhý domácí zápas v řadě odehraje juniorka Baníku. Svěřenci Daniela Tchuře hostí v pondělí znovu na umělé trávě v areálu ZŠ Jana Šoupala v Porubě druhou Zbrojovku Brno. Výkop byl stanoven na 13:00.

Baníkovci chtějí dalšího domácího zápasu využít k upevnění pozice v první čtyřce, která je zárukou účasti v příštím ročníku MSFL. S Brnem v základní části dvakrát zabodovali naplno (5:2, 3:2), ale nyní měl k úvodnímu jarnímu utkání proti Třinci trenér výhrady.

„Výsledek a hlavně první půle je pro mě zklamáním. Po slibném začátku jsme úplně přestali hrát. Naše hra nebyla vůbec dobrá. Druhý poločas přišlo zlepšení, ale i přes vytvoření jasných gólových šancí jsme vyhořeli v zakončení,“ naznačil trenér, ve kterých aspektech by se výkon jeho svěřenců měl zlepšit.