so 3.2.2018
Juniorka aktuality

Juniorka si vyšlápla na třetiligový Hlučín

Rezerva Baníku si v přípravě vyšlápla na další tým z třetí ligy. Po výhře nad Uničovem dnes svěřenci Daniela Tchuře porazili na umělé trávě v areálu ZŠ Jana Šoupala osmý celek MSFL Hlučín 2:0.

Kouč Tchuř tentokrát do sestavy nasadil i několik hráčů z devatenáctky a právě dva z nich - Ondřej Dolba a Miroslav Pak – se ve druhém poločase zapsali mezi gólové střelce.

Výsledek:

Baník U21 – FC Hlučín 2:0 (0:0)

Branky: Dolba, Pak.

0
Matěj
Chaluš
0
Filip
Šancl
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Artur
Musák
0
Karel
Pojezný
0
Václav
Jurečka
0
Martin
Jedlička
0
Dennis
Owusu
0
Michal
Frydrych
0
David
Buchta
0
Samuel
Grygar
0
Jiří
Boula
0
Pablo
Ortiz
0
Jakub
Pira
0
Martin
Hrubý
0
Michal
Kohút
0
Matúš
Rusnák
0
David
Látal
0
Abdallah
Gning
0
Daniel
Holzer
0
David
Planka
0
Marek
Havran
0
Viktor
Budinský
0
Filip
Kubala