út 29.11.2022
Juniorka aktuality

Juniorka rozdrtila Kvítkovice

Třetiligová rezerva si v posledním přípravném utkání kalendářního roku s chutí zastřílela. Baník svého rivala z MSFL z otrokovické části Kvítkovice zdolal 8:2.

První poločas takové kanonádě přitom moc nenasvědčoval. Hosté na umělé trávě na Vistě dvakrát vedli a v půli platil ještě nerozhodný stav 2:2. Druhý poločas byl už ale jednoznačnou partií domácích, kteří hned v nástupu rychle vstřelili třetí gól Jaroněm a pak už skóre jen narůstalo ve prospěch Baníku. Dres FCB obléklo i několik hráčů, kteří přišli na zkoušku, a jeden z nich - Jonathan - se i gólově uvedl.

"V zápase jsme vyzkoušeli několik nových tváří, jejichž angažování připadá v úvahu, a jsme rádi, že jsme si mohli udělat obrázek o jejich výkonnosti. Jsme spokojeni s výkonem v poli a netradičně i dohráváním herních situací v ofenzívě. Méně už jsme spokojeni s inkasovanými góly ze situací, které jsme měli vyřešit lépe. Pozitiva z tohoto zápasu ale převládají," řekl trenér Milan Chalupa.

Výsledek:

Baník B - SK Kvítkovice 8:2 (2:2)

Branky: 20. a 28. Barkov, 47. a 59. M. Jaroň, 72. a 82. Chukwudi, 57. Mooc, 67. Jonathan

Baník: Matěj (46. Struhař) - Zálešák (75. Bystřičan), Bystřičan (46. Temel), Stoklásek, Michlík (46. Fulnek) - Chukwudi (46. Jonathan), Obuch (46. Mooc), Zavadil (70. Samuel), Samuel (46. M. Jaroň), Halda (70. Michlík) - Barkov (70. Chukwudi).

13
Samuel
Grygar
30
Dominik
Holec
9
David
Buchta
6
Michal
Fukala
66
Matúš
Rusnák
32
Paixao da Silva
Ewerton
12
Tomáš
Rigo
10
Matěj
Šín
95
Daniel
Holzer
37
Matěj
Chaluš
31
Alexander
Munksgaard
19
David
Lischka
28
Filip
Kubala
41
Mikuláš
Kubný
5
Jiří
Boula
17
Michal
Frydrych
7
Karel
Pojezný
24
Jan
Juroška
15
Patrick
Kpozo
33
Erik
Prekop