čt 25.4.2019
A-tým

Jiří Fleišman se těší na třetí finále

Dvakrát už MOL Cup vyhrál. Teď se o svůj zlatý hattrick pokusí v květnu s Baníkem. „Jsem potřetí ve finále a chybí jen ten poslední krůček a bylo by pěkné, kdybychom to zvládli a mohl bych to potřetí zvednout,“ řekl čtyřiatřicetiletý obránce, který v poháru už triumfoval s Libercem a Mladou Boleslaví.

O utkání s Bohemians 1905

Všichni to viděli, jak náročný zápas to byl. Bohemka je běhavé mužstvo, má tam mladé rychlostní kluky, jsou nevyzpytatelní, každý balon za obranu hrozí, že vám utečou. Pomohl nám rychlý vedoucí gól. Díky bohu jsme to zvládli a druhý zápas za sebou jsme nedostali branku a doufejme, že v tom budeme pokračovat.

O finálovém utkání

Myslím, že ve finále je už jedno, proti komu hrajete. Ať se tam dostane Slavie nebo Sparta bude to kvalitní soupeř, bude to o jednom zápase a bude to o tom, kdo se na to lépe připraví a pevně věřím, že to budeme my. Domácí prostředí nebude mít žádná strana, ale já jsem si jistý, že nám ho vytvoří fanoušci. Pro Baník to je určitě veliká událost, že se po delší době zase probojoval až do finále a bude hrát o trofej.

O svých pohárových triumfech

Já už jsem to zažil v Liberci a Boleslavi, ale tady to je fakt fantastické. Tady je každý zápas přes deset tisíc lidí. Ať se daří, nebo se nedaří, tak stojí za námi. My to cítíme, o to lépe se nám hraje. Finále bude otevřené. Slavia je nesmírně kvalitní tým, ale my se jí pokusíme bojovností, vůlí a nasazením vzdorovat.

Zápasy

21.
pátek
ledna
Chimki Moskva VS Baník
Přátelská utkání
30.
neděle
ledna
14:00
Slavia VS Baník
Přátelská utkání

Další články

21
Jiří
Klíma
6
Daniel
Tetour
99
Ladislav
Almási
23
Jaroslav
Svozil
11
Nemanja
Kuzmanović
16
Jan
Laštůvka
32
Lukáš
Budínský
30
Viktor
Budinský
12
Radovan
Murin
25
Jiří
Fleišman
9
David
Buchta
24
Jan
Juroška
20
Jakub
Pokorný
22
Filip
Kaloč
77
Gigli
Ndefe
33
Ondřej
Kukučka