čt 24.10.2019
A-tým

Jiří Fleišman: Sigma je nebezpečná

Posledních šest zápasů na ostravské půdě těžil Baník bodově na maximum. Pětkrát vyhrál v lize, jednou v MOL Cupu. Cíl proti Sigmě nemůže být jiný. „Uděláme vše pro to, abychom to zvládli stejně jako ty poslední domácí zápasy,“ řekl Jiří Fleišman.

Hanáci pod vedením Radoslava Látala aktuálně prochází malým výsledkovým útlumem a čtyři zápasy jsou bez vítězství. Ale v tabulce nejsou daleko za Baníkem a kvalitou Sigma disponuje.

„Když se na Sigmu člověk dívá, snaží se hrát kombinační fotbal. Mají tam šikovné hráče uprostřed, rychlé na krajích, snaží se balony prostrkávat mezi beky a zabíhat za obranu. Těžké utkání. Budeme chtít odčinit prohru v Plzni a doufám, že to doma zvládneme. Budeme chtít zopakovat poslední domácí zápasy, ale musíme se mít na pozoru, protože Sigma je nebezpečná,“ prohlásil Jiří Fleišman.

Městský stadion se v posledních třech měsících stal pevností baníkovců. Pět ligových zápasů na něm vyhráli s celkovým skóre 16:3 a v poháru si poradili navíc s Hradcem Králové.

„Chtěli bychom, aby to vypadalo jako poslední zápasy,“ usmál se Jiří Fleišman. „Každé utkání je ale jiné. Vždycky je to o momentálním nastavení a momentální formě. Nikdy nelze říct dopředu, že jasně vyhrajeme. Na hřišti je to jedenáct proti jedenácti. Někomu se může dařit víc, někomu méně, pak to může rozhodnout nějaká individuální chyba. Uděláme ale vše pro to, abychom to zvládli stejně jako ty poslední zápasy,“ zakončil zkušený krajní obránce.

25
Jiří
Fleišman
4
Martin
Chlumecký
20
Jakub
Pokorný
30
Jiří
Letáček
21
Jiří
Klíma
77
Gigli
Ndefe
17
Michal
Frydrych
22
Filip
Kaloč
11
Nemanja
Kuzmanović
1
Martin
Hrubý
23
Jaroslav
Svozil
99
Ladislav
Almási
16
Jan
Laštůvka
14
Petr
Jaroň
19
David
Lischka
3
Muhammed
Sanneh
29
Ladislav
Takács
6
Daniel
Tetour
24
Jan
Juroška
5
Jiří
Boula
26
Muhamed
Tijani
9
David
Buchta
18
Robert
Mišković
33
Eldar
Šehić
13
Daniel
Smékal
7
Karel
Pojezný
32
Lukáš
Budínský