FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Jaromír Nohavica uspořádal koncert pro Baník

25.06.2018 | Redakce

Velmi příjemné odměny za zvládnutý boj o záchranu se v neděli večer dostalo hráčům Baníku Ostrava. A nejen jim. Hráče, jejich rodinné příslušníky, trenéry, členy klubového vedení i partnery Baníku si do klubu Heligonka pozval Jaromír Nohavica. A zahrál jim koncert, který jim v průběhu sezony jako odměnu za záchranu slíbil.

„Koncert potrvá dvakrát čtyřicet pět minut bez pauzy,“ zahlásil Jaromír Nohavica fotbalovou terminologií na samém začátku speciálního vystoupení, během něhož baníkovské publikum potěšili také hudebník Robert Kusmierski a komik Jiří Krhut.

V závěru večera Jaromíru Nohavicovi poděkoval Václav Brabec, předseda představenstva FC Baník Ostrava, a předal mu baníkovský retrodres s podpisem Milana Baroše. A hudebník přislíbil, že za rok uspořádá podobný koncert znovu. Pozměnil však cíl, který musí Baník v sezoně splnit. Už nepostačí pouhá záchrana v soutěži. Chtějí-li si hráči Baníku užít další koncert, který jim zpěvák zdarma připraví, musí tentokrát skončit na pohárových pozicích.

„Já přece musím jednou vidět Baník, jak poráží Barcelonu,“ řekl Jaromír Nohavica. „Nemusí ji porazit. Stačí, když nad ní povede třeba jen nějakých dvanáct třináct minut z přísně nařízené penalty,“ pravil zpěvák, jenž z pódia popřál všem hráčům do nadcházející sezony hodně štěstí. 

Twitter
MW Dias
RE/MAX
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
ŠKODA VAGONKA a.s.
CETRIS
malang
KAIMAN, s.r.o.
Solaris Bus
FORTUNA
×
Dnes v 17:00 | A-tým
FC Baník Ostrava
FC Slovan Liberec