pá 15.12.2017
Aktuální zprávy

Internacionálové se sešli na Slezské

Když se potká baníkovská sekce Nadace fotbalových internacionálů, je to neklamné znamení toho, že Vánoce jsou za dveřmi. Bývalí reprezentanti si jako tradičně v posledních letech dali dostaveníčko na slezskoostravské půdě Hotelu Best, tentokrát v pondělí 11. prosince.

U stolu se v osobách Rostislava Vojáčka, Libora Radimce, Zdeňka Rygla, Pavola Michalíka, Lubomíra Knappa, Františka Valoška, Jiřího Večerka a Petra Zajaroše sešlo dohromady 91 startů v trikotu federální reprezentace. Letošní setkání už bohužel nestihl Zdeněk Šreiner, který po těžké nemoci zesnul koncem listopadu.

„O tom, že to byla skutečně významná postava nejen v historii našeho klubu, vypovídá, že kondolenci k jeho úmrtí zaslal i předseda FIFA Gianni Infantino (viz screen níže),“ uvedl Jaroslav Janoš, který se za Baník na tradičním předvánočním setkávání internacionálů v Ostravě organizačně spolupodílí.

Členové nadace v rámci setkání obdrželi drobné odměny a pozornosti jak od fotbalové asociace, tak od Baníku. 

0
Michal
Kohút
0
Václav
Jurečka
0
Matúš
Rusnák
0
Michal
Frydrych
0
Viktor
Budinský
0
Daniel
Holzer
0
Pablo
Ortiz
0
Artur
Musák
0
Samuel
Grygar
0
Marek
Havran
0
David
Planka
0
Dennis
Owusu
0
Abdallah
Gning
0
David
Látal
0
Filip
Kubala
0
Martin
Hrubý
0
Martin
Jedlička
0
David
Buchta
0
Karel
Pojezný
0
Matěj
Chaluš
0
Jakub
Pira
0
Jiří
Boula
0
Filip
Šancl
0
Vlasiy
Sinyavskiy