pá 22.2.2019
Aktuální zprávy

Informace k nedělnímu utkání na Spartě

Souboj Baníku na Spartě se přiblížil. Pořádající klub upřesnil, že v pokladnách stadionu na Letné bude pro fanoušky hostujícího celku k dispozici ještě 279 vstupenek do jejich sektoru.

Kapacita baníkovského sektoru činí 1479 míst. Jelikož v předprodeji v Ostravě se v týdnu prodalo 1200 lístků, v neděli půjde na Letné do prodeje zbylých 279 vstupenek v pokladně u hostujících sektorů (H85-H88 a D90-D94). Pokladny se otevřou ve 14:00, vstup na stadion pak bude možný od 15:30. Domácí klub zdůrazňuje, že počet vstupenek pro fanoušky Baníku je konečný a žádné další vstupenky nad avizovaný rámec 279 kusů v den utkání pro ně už nebudou k dispozici.

AC Sparta Praha dále rovněž upozorňuje, že fanoušci oblečeni se symbolikou Baníku budou vpuštěni pouze do sektorů jim vymezených (H85-H88 a D90-D94), tj. pouze na vchodu číslo 5 s přístupem od ulice U Sparty. Na jiném vstupu se s klubovými symboly dovnitř nedostanou.

Fanoušci, kteří se na utkání vypravují automobily, mají využít parkovací plochy u holešovického výstaviště a poté dojít na stadion pěšky parkem Stromovka. Garáže na Letenské pláni nebudou otevřeny pro veřejnost.

12
Tomáš
Rigo
66
Matúš
Rusnák
17
Michal
Frydrych
32
Paixao da Silva
Ewerton
10
Matěj
Šín
95
Daniel
Holzer
37
Matěj
Chaluš
15
Patrick
Kpozo
5
Jiří
Boula
19
David
Lischka
9
David
Buchta
28
Filip
Kubala
41
Mikuláš
Kubný
31
Alexander
Munksgaard
30
Dominik
Holec
7
Karel
Pojezný
6
Michal
Fukala
33
Erik
Prekop
24
Jan
Juroška
13
Samuel
Grygar