pá 25.1.2019
A-tým

I Martin Šindelář podepsal novou smlouvu

Páteční dopoledne se v Turecku neslo ve znamení prodlužování kontraktů. Vedle Jiřího Fleišmana se Baníku znovu upsal i stoper Martin Šindelář. Jeho nový kontrakt s klubem má platnost až do konce roku 2022.

"Je to pro mě povzbuzení, ale taky zodpovědnost. Toho, že se mnou Baník prodloužil kontrakt, si nesmírně vážím. A proto mě to zavazuje. Důvěru, kterou mi klub dal, mu musím taky splatit!" řekl Martin Šindelář krátce poté, kdy novou smlouvu v tureckém hotelu Kamelya podepsal. 

"To, že o mě má Baník nadále zájem, mě moc potěšilo. A můžu upřímně říct, že jsme s mým agentem o tom, že bych v Ostravě rád zůstal, uvažovali jako o té nejlepší možnosti," dodal ostravský stoper.

Sportovní ředitel Marek Jankulovski zájem Baníku o další služby Martina Šindeláře zdůvodnil spolehlivými výkony, které hráč v ostravském dresu v uplynulém období podával. 

"Co jsme od něj očekávali, to splnil. Není nejmenší důvod ve spolupráci nepokračovat. Martin je navíc výborný kluk do party, na to klademe při hodnocení odvedené práce taky velký důraz. Těšíme se na to, že Baníku bude setrvání Martina Šindeláře v kádru i nadále prospívat," uvedl Marek Jankulovski.

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Dennis
Owusu
0
Jiří
Boula
0
Matěj
Chaluš
0
Filip
Kubala
0
Matúš
Rusnák
0
Michal
Kohút
0
Michal
Frydrych
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Marek
Havran
0
Viktor
Budinský
0
Daniel
Holzer
0
David
Planka
0
Filip
Šancl
0
Karel
Pojezný
0
David
Buchta
0
Abdallah
Gning
0
Artur
Musák
0
Martin
Hrubý
0
Jakub
Pira
0
Pablo
Ortiz
0
David
Látal
0
Samuel
Grygar
0
Martin
Jedlička
0
Václav
Jurečka