pá 25.1.2019
A-tým

I Martin Šindelář podepsal novou smlouvu

Páteční dopoledne se v Turecku neslo ve znamení prodlužování kontraktů. Vedle Jiřího Fleišmana se Baníku znovu upsal i stoper Martin Šindelář. Jeho nový kontrakt s klubem má platnost až do konce roku 2022.

"Je to pro mě povzbuzení, ale taky zodpovědnost. Toho, že se mnou Baník prodloužil kontrakt, si nesmírně vážím. A proto mě to zavazuje. Důvěru, kterou mi klub dal, mu musím taky splatit!" řekl Martin Šindelář krátce poté, kdy novou smlouvu v tureckém hotelu Kamelya podepsal. 

"To, že o mě má Baník nadále zájem, mě moc potěšilo. A můžu upřímně říct, že jsme s mým agentem o tom, že bych v Ostravě rád zůstal, uvažovali jako o té nejlepší možnosti," dodal ostravský stoper.

Sportovní ředitel Marek Jankulovski zájem Baníku o další služby Martina Šindeláře zdůvodnil spolehlivými výkony, které hráč v ostravském dresu v uplynulém období podával. 

"Co jsme od něj očekávali, to splnil. Není nejmenší důvod ve spolupráci nepokračovat. Martin je navíc výborný kluk do party, na to klademe při hodnocení odvedené práce taky velký důraz. Těšíme se na to, že Baníku bude setrvání Martina Šindeláře v kádru i nadále prospívat," uvedl Marek Jankulovski.

0
Petr
Jaroň
33
Eldar
Šehić
25
Jiří
Fleišman
30
Jiří
Letáček
6
Daniel
Tetour
9
David
Buchta
22
Filip
Kaloč
1
Martin
Hrubý
21
Jiří
Klíma
11
Nemanja
Kuzmanović
26
Muhamed
Tijani
16
Jan
Laštůvka
23
Jaroslav
Svozil
18
Robert
Mišković
29
Ladislav
Takács
3
Muhammed
Sanneh
19
David
Lischka
5
Jiří
Boula
0
Petr
Jaroň
17
Michal
Frydrych
7
Karel
Pojezný
99
Ladislav
Almási
13
Daniel
Smékal
77
Gigli
Ndefe