út 29.1.2019
A-tým

Hráči testovali rychlost a dynamiku

Výbušnost, dynamika, zrychlení. To všechno si trenérský štáb Baníku proklepl u svých svěřenců v rámci úterního dopoledního tréninku na herním soustředění v Antályi.

Po prosluněném pondělku se sice nebe nad tureckou riviérou zatáhlo, ale v příjemných teplotách kolem patnácti stupňů nic nebránilo tomu, aby hráči mohli absolvovat naplánovaný trénink na jednom ze tří trávníků přímo ve svém hotelovém resortu.

Krátké sprinty ukázaly, jak na tom mužstvo deset dnů před začátkem jarní sezony je po kondiční stránce. Fanoušky asi nepřekvapí, že provizorní travnatou dráhou lemovanou několika fotobuňkami nejrychleji prolétli krajní záložníci Denis Granečný s Jakubem Bolfem. Rozdíly mezi hráči však byly minimální, v desetinách i setinách vteřiny.

„Realizovali jsme testy na akcelerační a maximální rychlost. Tím máme celkové testování hráčů před sezonou dokončeno. Hráči dostanou výsledky na papíru a na základě toho individuální plán. Myslím, že co se týká rozvoje silových schopností, tak jsem udělali výrazný progres. Co se týká parametrů fyzických, například vytrvalosti, to nám ukáže liga. Ale přípravné zápasy naznačují, že hráči jsou v tomto směru nachystaní,“ řekl kondiční trenér Michal Hrubý. 

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
David
Buchta
0
Daniel
Holzer
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Jakub
Pira
0
Pablo
Ortiz
0
Karel
Pojezný
0
David
Látal
0
Martin
Jedlička
0
Filip
Kubala
0
David
Planka
0
Artur
Musák
0
Samuel
Grygar
0
Jiří
Boula
0
Matúš
Rusnák
0
Viktor
Budinský
0
Dennis
Owusu
0
Michal
Kohút
0
Martin
Hrubý
0
Matěj
Chaluš
0
Abdallah
Gning
0
Filip
Šancl
0
Michal
Frydrych
0
Václav
Jurečka
0
Marek
Havran