po 18.5.2020
A-tým

Hráči podstoupili testy na covid-19

Zdravotní komisaři vyslaní LFA se v pondělí na svých cestách po tuzemských profesionálních fotbalových klubech zastavili i na Bazalech. Hráče i realizační tým podrobili povinnému testování na covid-19 před restartem FORTUNA:LIGY.

Tříčlenný tým z certifikované laboratoře dorazil na Slezskou Ostravu před devátou hodinou ranní a po chvíli se mohlo začít. Odběrová procedura byla u každého jednotlivce záležitostí pár desítek vteřin včetně všech administrativních formalit. Vzorky se odebíraly stěrem z nosní dutiny.

“Byla to rychlovka. Když budu mluvit za sebe, moc příjemné to nebylo. Až mi vyhrkly slzy. Ale ono to je hodně individuální. Někomu to nevadilo vůbec, každý to prostě cítí a vnímá jinak,” řekl gólman Jan Laštůvka.

Za necelou hodinu bylo hotovo a hráči rovnou zamířili na dopolední tréninkovou fázi do posilovny.

Před obnovením soutěže pak každý tým absolvuje ještě jedno kolo stejných testů.

0
David
Látal
0
Jiří
Boula
0
David
Buchta
0
Martin
Jedlička
0
David
Planka
0
Václav
Jurečka
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Artur
Musák
0
Jakub
Pira
0
Pablo
Ortiz
0
Marek
Havran
0
Michal
Kohút
0
Michal
Frydrych
0
Karel
Pojezný
0
Martin
Hrubý
0
Abdallah
Gning
0
Matúš
Rusnák
0
Viktor
Budinský
0
Dennis
Owusu
0
Samuel
Grygar
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Šancl
0
Filip
Kubala
0
Matěj
Chaluš