po 18.5.2020
A-tým

Hráči podstoupili testy na covid-19

Zdravotní komisaři vyslaní LFA se v pondělí na svých cestách po tuzemských profesionálních fotbalových klubech zastavili i na Bazalech. Hráče i realizační tým podrobili povinnému testování na covid-19 před restartem FORTUNA:LIGY.

Tříčlenný tým z certifikované laboratoře dorazil na Slezskou Ostravu před devátou hodinou ranní a po chvíli se mohlo začít. Odběrová procedura byla u každého jednotlivce záležitostí pár desítek vteřin včetně všech administrativních formalit. Vzorky se odebíraly stěrem z nosní dutiny.

“Byla to rychlovka. Když budu mluvit za sebe, moc příjemné to nebylo. Až mi vyhrkly slzy. Ale ono to je hodně individuální. Někomu to nevadilo vůbec, každý to prostě cítí a vnímá jinak,” řekl gólman Jan Laštůvka.

Za necelou hodinu bylo hotovo a hráči rovnou zamířili na dopolední tréninkovou fázi do posilovny.

Před obnovením soutěže pak každý tým absolvuje ještě jedno kolo stejných testů.

0
Jiří
Boula
0
Karel
Pojezný
0
Matěj
Chaluš
0
Filip
Kubala
0
Matúš
Rusnák
0
Marek
Havran
0
David
Buchta
0
Filip
Šancl
0
Daniel
Holzer
0
Martin
Jedlička
0
Abdallah
Gning
0
Michal
Kohút
0
Samuel
Grygar
0
David
Planka
0
Václav
Jurečka
0
Artur
Musák
0
Viktor
Budinský
0
Jakub
Pira
0
Pablo
Ortiz
0
Dennis
Owusu
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Martin
Hrubý
0
David
Látal
0
Michal
Frydrych