pá 4.6.2021
Aktuální zprávy

Fotbalové slavnosti v Ostravě!

Již za necelé dva týdny se rozběhne fotbalové EURO, které o měsíc později dekoruje čerstvé evropské šampiony. Na fotbalovém svátku nebude chybět ani česká fotbalová reprezentace, kterou v základní skupině čekají souboje se Skotskem, Chorvatskem a Anglií. Ještě před výkopem prvního duelu však čeští fanoušci dostanou možnost naladit se na slavnostní notu prostřednictvím FOTBALOVÝCH SLAVNOSTÍ. Ty zavítají také do Ostravy, proběhnou v úterý 8. června od 15 hodin na Městském stadionu ve Vítkovicích.

Ve třech českých největších městech si sportovní nadšenci budou moci užít jednodenní akce, které v rámci aktuálně platných pravidel umožní užít si fanouškovskou atmosféru v čele s živým promítáním vybraných fotbalových zápasů na velkoplošné obrazovce. V pátek 4. června je na programu fotbalová lahůdka v podobě přípravného zápasu Itálie vs. Česko, v neděli 6. června mohou fanoušci v Brně zhlédnout duel českých soupeřů ve skupině z Anglie proti Rumunsku a posledním přípravným utkáním před startem šampionátu bude úterní zápas Česko vs. Albánie promítaný na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích. Vstup bude pro všechny ZDARMA.

Na místě bude na všech akcích k dispozici zahrádka s nabídkou občerstvení, pódium s profesionálním moderátorem, soutěže o hodnotné a ceny a v oddělené sekci pak možnost individuálních sportovních aktivit pro malé i velké sportovní nadšence. Jejich využití bude také zcela ZDARMA. Návštěvníci areálu se tak budou moci těšit například na následující aktivity:

  • ·vědomostní kvíz
  • ·měření rychlosti střelby
  • ·střelba na přesnost
  • ·fotbalové šipky
  • ·fotbalová aréna s unikátním zapojením LED panelů na vyzkoušení postřehu
  • ·fotbalová klec s možností nácviků sportovních dovedností

„Jsme rádi, že nám fanoušci budou moct držet palce alespoň na dálku. Proti Itálii a Albánii se budeme chtít prezentovat dobrým výkonem a správně se naladit před samotným startem šampionátu. Pevně věřím, že ve všech třech městech se budou fanoušci době bavit,“ vzkázal fanouškům trenér českého národní týmu Jaroslav Šilhavý.

33
Ondřej
Kukučka
30
Viktor
Budinský
6
Daniel
Tetour
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
24
Jan
Juroška
11
Nemanja
Kuzmanović
12
Radovan
Murin
9
David
Buchta
20
Jakub
Pokorný
7
Ondřej
Chvěja
77
Gigli
Ndefe
16
Jan
Laštůvka
25
Jiří
Fleišman
5
Adam
Jánoš
18
Tomáš
Zajíc
22
Filip
Kaloč
23
Jaroslav
Svozil
17
Muhammed
Sanneh