čt 25.7.2019
Aktuální zprávy

Fotbalová střelnice Fortuny v pátek v Ostravě

Tradiční Fotbalová střelnice je zpět v akci. Po krátké letní pauze se vrací na české stadiony a ve třetím kole FORTUNA:LIGY zavítá nejdříve do Ostravy. Přijď na páteční utkání Baníku s Teplicemi, kde si můžeš před úvodním hvizdem vyzkoušet oblíbenou atrakci.

Pravidla jsou známá, avšak raději je ještě připomeneme. Úkolem je nahodit míč o trampolínu, z voleje vypálit na bránu a překonat gólmana. Cíl? Snažit se zavěsit co nejvíckrát za časový limit jedné minuty.

Letos se nově hraje také o jackpot. Ten si může vystřílet tým, který se před zápasem ukáže jako nejlepším. Své dovednosti bude moci o přestávce ukázat fanouškům na stadionu a zabojovat o skvělou cenu pro celé ochozy!

Fotbalovou střelnici si vyzkoušeli Tomáš Smola, Nemanja Kuzmanovič, Daniel Holzer, Patrizio Stronati, Adam Jánoš a nesměl chybět ani Marek Jankulovski! Nutno podotknout, že se všichni cítili jako ryby ve vodě. Za záda brankáře totiž poslali postupně devět míčů a postarali se o to, aby vylepšili svůj již tak solidní výkon z minulého ročníku.

V něm totiž vstřelili osm branek a stali se celkově čtrnáctým nejlepším týmem na Fotbalové střelnici loňské sezóny. Letos se tedy zdá, že laťku nastavili poměrně vysoko. Co ty na to? Pokusíš se jejich skóre překonat a zabojovat o zajímavé ceny?

Přijď na zápas Baníku s Teplicemi, přihlas tým o dvou až deseti hráčích, získej volné sázenky od Fortuny a užij si porci srandy! Nejlepší tým dne navíc získává poukaz na 10000 korun do klubového fanshopu a zahraje si o jackpot přímo na stadionu. Startuje se již v pátek v 17:00! Tak na co čekáš? Začni už trénovat voleje!

Zápasy

26.
sobota
června
10:00
Kroměříž VS Ostrava
Přátelská utkání
3.
sobota
července
10:00
Ostrava VS Třinec
Přátelská utkání

Další články

0
Daniel
Tetour
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Filip
Kaloč
0
Ondřej
Šašinka
0
Tomáš
Zajíc
0
Ondřej
Kukučka
0
Jakub
Pokorný
0
Radovan
Murin
0
David
Buchta
0
Gigli
Ndefe
0
Jiří
Fleišman
0
Jakub
Drozd
0
Jan
Juroška
0
Jan
Laštůvka
0
Viktor
Budinský
0
Patrizio
Stronati
0
Adam
Jánoš
0
Daniel
Holzer
0
Jaroslav
Svozil
0
Muhammed
Sanneh
0
Dyjan Carlos
De Azevedo