čt 11.7.2019
Aktuální zprávy

Filip Kaloč jede na EURO devatenáctek

Záložník Filip Kaloč se probojoval do závěrečné nominace na mistrovství Evropy hráčů do 19 let. Středopolař Baníku se ocitl mezi dvacítkou vyvolených kouče Jana Suchopárka a bude hájit české barvy na nadcházejícím šampionátu v Arménii.

V širší nominaci byl i brankář Lumír Číž, na nějž se však nedostalo. Trenér Suchopárek zařadil do výběru pouze dva gólmany.

Tým do Arménie odcestoval dnes. Ve skupině se v pondělí utká s Francií, ve čtvrtek s Norskem a nakonec v neděli s Irskem.

„Soupeři jsou ve finálových turnajích už všichni těžcí a kvalitní, ale na druhou stranu se dá hrát s každým. Myslím si, že skupina je hratelná a vyrovnaná. Poprat se o postup ze skupiny je rozhodně v našich silách,“ řekl Filip Kaloč.

FOTO: fotbal.cz

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Artur
Musák
0
Matúš
Rusnák
0
David
Látal
0
David
Buchta
0
Abdallah
Gning
0
Dennis
Owusu
0
Michal
Kohút
0
Jiří
Boula
0
Václav
Jurečka
0
Martin
Jedlička
0
Michal
Frydrych
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Šancl
0
David
Planka
0
Viktor
Budinský
0
Jakub
Pira
0
Marek
Havran
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Samuel
Grygar
0
Pablo
Ortiz
0
Filip
Kubala
0
Matěj
Chaluš
0
Karel
Pojezný
0
Martin
Hrubý