po 15.10.2018
Aktuální zprávy

Fanshop nabízí novou podzimní kolekci!

Atraktivní podzimní kolekci nabízí Baník Ostrava ve svém fanshopu na městském stadionu, a také v e-shopu. Mikiny, sportovní vycházkové zboží a další nový zajímavý sortiment, to vše je nyní nově v nabídce Fanshopu Baníku Ostrava!

"Jedná se o širokou podzimní nabídku," uvedl Martin Bojda, manažer fanshopu. "Na četná přání našich fanoušků jsme do ní zařadili i vycházkové oblečení značky Adidas, které nyní užívají hráči A-týmu," sdělil Martin Bojda s dodatkem, že v aktuální nabídce fanshopu jsou i aktuální černé dresy, v nichž Baník poprvé nastoupil v zápase v Mladé Boleslavi.

Fanshop navíc chystá pro všechny zájemce novou službu. V den utkání s Karvinou si fanoušci budou moci na dresy zakoupené ve fanshopu nechat nažehlit jakoukoliv jmenovku. "Fanoušci, kteří s tímto požadavkem před utkáním přijdou a dres si zakoupí, nebo zakoupený dres přinesou, jej ve fanshopu ponechají a po utkání si jej budou moci i s nažehlenou jmenovkou vyzvednout. Počítáme s tím, že tato služba po utkání s Karvinou v trvalé nabídce nabídce fanshopu zůstane," dodal Martin Bojda.


30
Jiří
Letáček
21
Jiří
Klíma
14
Petr
Jaroň
33
Eldar
Šehić
24
Jan
Juroška
26
Muhamed
Tijani
3
Muhammed
Sanneh
16
Jan
Laštůvka
17
Michal
Frydrych
7
Karel
Pojezný
77
Gigli
Ndefe
22
Filip
Kaloč
6
Daniel
Tetour
29
Ladislav
Takács
20
Jakub
Pokorný
32
Lukáš
Budínský
11
Nemanja
Kuzmanović
1
Martin
Hrubý
19
David
Lischka
5
Jiří
Boula
9
David
Buchta
4
Martin
Chlumecký
13
Daniel
Smékal
23
Jaroslav
Svozil
99
Ladislav
Almási
25
Jiří
Fleišman
18
Robert
Mišković