FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Dyjan Carlos De Azevedo podepsal novou smlouvu

23.06.2016 | Redakce

Baník udržel ve svém kádru brazilského ofenzivního fotbalistu Dyjana Carlose De Azeveda. Rodák z Dois Córregos přesně v den svých pětadvacátých narozenin podepsal na Bazalech novou smlouvu na dva roky.

Vedení klubu dnes s manažerem hráče doladilo poslední detaily návrhu nového kontraktu, který pak jihoamerický driblér stvrdil svou signaturou. „S Vlastou Petrželou jsme zajedno v tom, že to je platný hráč, který má své místo v kádru. Věkem už také spadá spíše do té střední generace, kterou potřebujeme posílit. Věříme, že se dokáže prosadit i střelecky a dá nějaké góly. Těší nás, že jsme to dotáhli do zdárného konce,“ prohlásil sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Přestože je na Bazalech od začátku roku 2014, patří už ke služebně nejstarším hráčům současného Baníku. Modrobílý dres zatím přetáhl přes hlavu v 55 ligových zápasech a dal čtyři góly. „Jsem rád, že můžu pokračovat v Baníku. Klub i fanoušci mi přirostli k srdci, věřím, že to tady je nastartováno dobrým směrem a vybojujeme pro Baník zpátky první ligu,“ řekl Dyjan Carlos De Azevedo.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA
×
Dnes v 16:30 | A-tým
FK Teplice
FC Baník Ostrava