FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Do prodeje jde dalších 500 vstupenek na finále

17.05.2019 | Redakce

Baník dodatečně po sérii složitých jednání získal dalších 500 vstupenek pro své fanoušky. Celý balík lístků se začne rozprodávat v pátek od avizovaných 16:00 v pokladnách 3, 4 a 5 na Městském stadionu. Přednostní právo nákupu mají znovu aktuální a noví permanentkáři.

Vedení klubu se povedlo vyjednat dalších 500 míst na hlavní tribuně Androva stadionu, což v praxi znamená, že stejný počet míst rezervovaných pro klubové potřeby (hráče, rodinné příslušníky, vedení, partnery klubu či trenéry mládeže a hráče mládežnických celků) přesune na hlavní tribunu a blokovaná část lístků ze severní tribuny bude v pátek uvolněna do prodeje.

I tentokrát mají přednostní právo nákupu majitelé letošních či nových permanentek. Upozorňujeme, že na jednu platnou permanentku lze provést pouze jeden nákup lístků na finále MOL Cupu – na jednu permici tedy nelze nakupovat dvakrát. Jeden nakupující může uplatnit pouze jednu permanentku!

Jeden lístek stojí 150 korun, na jednu permanentku je možné koupit maximálně dvě vstupenky. Jediným prodejním místem jsou pokladny číslo 3, 4 a 5 na Městském stadionu: prodej potrvá v pátek v 16:00 do 17:00. Ve fanshopech předprodej neprobíhá! Při nákupu nelze uplatnit žádné slevy. 

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA