út 19.12.2017
A-tým

Do přípravy půjde i Dominik Smékal

Do zimní přípravy s Baníkem po Novém roce nastoupí také Dominik Smékal. Devatenáctiletý ofenzivní hráč se do širšího kádru vrací po půlročním hostování ve slovenském prvoligovém celku FK Senica.

Český mládežnický reprezentant na podzim v Senici sbíral své první zkušenosti v nejvyšší seniorské soutěži a v zimě se pokusí znovu zabojovat o místo v týmu pro jarní část sezony. „Chuť mám velkou, chci se o to poprat,“ řekl Dominik Smékal.

Ze skupiny hráčů, kteří strávili podzim na hostováních ve druhé lize, dostal už v pondělí pozvánku na sraz zimní přípravy i Matěj Helešic. O dalších jménech se stále jedná. Dan Ožvolda s Janem Matějem a Markem Szotkovským pravděpodobně budou i na jaře pokračovat ve Vítkovicích, Josef Celba v Třinci a Ondřej Chvěja ve Frýdku-Místku. 

Ve Vítkovicích naopak zřejmě skončí Martin Honiš a zamíří do jiného týmu. Vážné zranění kolena už v říjnu utnulo sezonu i angažmá ve Znojmě stoperu Arťomu Mešaninovi, který na trávníky začne pomalu vracet až během jara.

0
Matúš
Rusnák
0
Daniel
Holzer
0
Viktor
Budinský
0
Matěj
Chaluš
0
Václav
Jurečka
0
Karel
Pojezný
0
Jiří
Boula
0
Samuel
Grygar
0
Dennis
Owusu
0
Filip
Kubala
0
Jakub
Pira
0
David
Látal
0
Michal
Kohút
0
Michal
Frydrych
0
David
Planka
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Pablo
Ortiz
0
Martin
Jedlička
0
Artur
Musák
0
Abdallah
Gning
0
David
Buchta
0
Marek
Havran
0
Filip
Šancl
0
Martin
Hrubý