ne 3.2.2019
A-tým

Do Zabrze vyrazí hráči širšího kádru

Už jen několik dní zbývá do okamžiku, kdy Baník v pátečním duelu na Dukle poprvé na jaře zabojuje o ligové body. Ostravané se do odjezdu na pražskou Julisku budou připravovat v domácích podmínkách. Pondělního utkání na půdě Górniku Zabrze, jež je pro polský tým generálkou na ligu, se zúčastní jen část ligového áčka doplněná o hráče juniorky.

Baník svou generálku na jarní část ligy absolvoval ještě v Turecku, porazil v ní Orenburg 1:0. "Kalkulovali jsme také se zápasem v Zabrze, ale v okamžiku, kdy se rozhodlo, že první ligový duel jarní části sezony budeme hrát už v pátek, což nám zkrátí čas na přípravu, bylo jasné, že hráči, kteří tvoří základ A-týmu, už se budou připravovat na zápas na Dukle a utkání v Zabrze se nezúčastní," uvedl Marek Jankulovski, sportovní ředitel Baníku Ostrava. "Myslím si, že jsme v přípravě sehráli dostatečný počet utkání a tým je před startem ligy v dobré kondici," dodal sportovní ředitel ostravského klubu.

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Viktor
Budinský
0
Václav
Jurečka
0
Matěj
Chaluš
0
David
Látal
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Samuel
Grygar
0
Michal
Frydrych
0
David
Buchta
0
Jiří
Boula
0
Dennis
Owusu
0
Pablo
Ortiz
0
Abdallah
Gning
0
Michal
Kohút
0
David
Planka
0
Artur
Musák
0
Martin
Hrubý
0
Matúš
Rusnák
0
Filip
Kubala
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Šancl
0
Jakub
Pira
0
Marek
Havran
0
Martin
Jedlička
0
Karel
Pojezný