po 10.3.2025
Aktuální zprávy

Dárek Baníku k MDŽ využila více než tisícovka žen!

Ještě větší úspěch než v loňském roce zaznamenala akce Baníku, jenž věnoval všem fanynkám jako dárek k MDŽ možnost vstupu na utkání s Mladou Boleslaví zdarma. Žen a dívek, které tuto možnost využily, přišlo na nedělní duel Baníku více než tisíc!

Když se Baník v loňském roce rozhodl uskutečnit tuto promoakci poprvé a nabídnout ženám a dívkám k MDŽ vstup na domácí ligový duel zdarma, využilo této možnost téměř osm stovek fanynek.

"Považovali jsme to loni za velmi dobré číslo a také zajímavý signál. A tak jsme ani chvíli neváhali a k letošnímu MDŽ jsme akci zopakovali. A výsledek je ještě lepší než loni," konstatoval Matěj Šturala, marketingový a PR ředitel Baníku. 

"Letos nabídku využilo přesně 1011 žen, takže se dá říct, že jsme v rámci akce k MDŽ zvedli celkovou návštěvu na utkání s Boleslaví zhruba o desetinu," doplnil Matěj Šturala fakta o celkovém počtu diváků na nedělním zápase, který překročil hranici 11 a půl tisíc. "Jsme za tento úspěch rádi a zcela určitě budeme v podobných akcích pokračovat," ujistil marketingový a PR šéf klubu.

19
David
Lischka
31
Alexander
Munksgaard
15
Patrick
Kpozo
7
Karel
Pojezný
30
Dominik
Holec
17
Michal
Frydrych
13
Samuel
Grygar
28
Filip
Kubala
33
Erik
Prekop
95
Daniel
Holzer
24
Jan
Juroška
37
Matěj
Chaluš
6
Michal
Fukala
66
Matúš
Rusnák
10
Matěj
Šín
9
David
Buchta
12
Tomáš
Rigo
41
Mikuláš
Kubný
5
Jiří
Boula
32
Paixao da Silva
Ewerton