po 18.1.2021
A-tým

Daniel Tetour: Měli jsme na tři body

Měl prsty ve dvou velkých šancích. Neprosadil se on, ani jeho spoluhráči, a proto Baník se Spartou v třeskutém mrazu remizoval 0:0.

O náročném terénu

"Věděli jsme že to bude těžší, než když hrajeme v létě. Ale snažili jsme se hrát to svoje, myslím, že jsme byli lepší a vytvořili jsme si i šance. Bohužel jsme žádnou nedali. Na tři body jsme měli."

O šancích

"Tu první jsem Carlosovi dával míč, on to neměl úplně lehké, protože běžel ve sprintu, možná i proto přestřelil. Pak mi tam dával krásný míč pod sebe, ale bohužel jsem to nepropasíroval skrz ty obránce. Škoda. Kdybychom vedli v poločase, tak by ta druhá půle byla snazší."

O velkém mrazu

"Ze začátku to bylo těžší, než jsem se trochu rozdýchal. To dýchání a cit v nohách nebyly úplně optimální. Terén to ovlivnilo asi v tom, že tam byly nepřesnosti, které by na lepším terénu nebyly. Ale jinak to utkání bylo, myslím, solidní na to, jak těžké ty klimatické podmínky byly."

O dohrávce se Slováckem

"Doufám, že už nebude taková hrozná zima. Podle předpovědi se má ale oteplovat. Bude složitější se během dvou dní připravit na další těžké utkání a pak zase na další, protože už v sobotu hrajeme ve Zlíně. Teď ten leden bude náročnější, ale věřím, že se s tím zdárně popereme."

32
Lukáš
Budínský
13
Daniel
Smékal
14
Petr
Jaroň
17
Michal
Frydrych
18
Robert
Mišković
30
Jiří
Letáček
20
Jakub
Pokorný
5
Jiří
Boula
26
Muhamed
Tijani
4
Martin
Chlumecký
3
Muhammed
Sanneh
9
David
Buchta
7
Karel
Pojezný
23
Jaroslav
Svozil
29
Ladislav
Takács
22
Filip
Kaloč
19
David
Lischka
16
Jan
Laštůvka
1
Martin
Hrubý
99
Ladislav
Almási
21
Jiří
Klíma
33
Eldar
Šehić
77
Gigli
Ndefe
24
Jan
Juroška
11
Nemanja
Kuzmanović
6
Daniel
Tetour
25
Jiří
Fleišman