po 18.1.2021
A-tým

Daniel Tetour: Měli jsme na tři body

Měl prsty ve dvou velkých šancích. Neprosadil se on, ani jeho spoluhráči, a proto Baník se Spartou v třeskutém mrazu remizoval 0:0.

O náročném terénu

"Věděli jsme že to bude těžší, než když hrajeme v létě. Ale snažili jsme se hrát to svoje, myslím, že jsme byli lepší a vytvořili jsme si i šance. Bohužel jsme žádnou nedali. Na tři body jsme měli."

O šancích

"Tu první jsem Carlosovi dával míč, on to neměl úplně lehké, protože běžel ve sprintu, možná i proto přestřelil. Pak mi tam dával krásný míč pod sebe, ale bohužel jsem to nepropasíroval skrz ty obránce. Škoda. Kdybychom vedli v poločase, tak by ta druhá půle byla snazší."

O velkém mrazu

"Ze začátku to bylo těžší, než jsem se trochu rozdýchal. To dýchání a cit v nohách nebyly úplně optimální. Terén to ovlivnilo asi v tom, že tam byly nepřesnosti, které by na lepším terénu nebyly. Ale jinak to utkání bylo, myslím, solidní na to, jak těžké ty klimatické podmínky byly."

O dohrávce se Slováckem

"Doufám, že už nebude taková hrozná zima. Podle předpovědi se má ale oteplovat. Bude složitější se během dvou dní připravit na další těžké utkání a pak zase na další, protože už v sobotu hrajeme ve Zlíně. Teď ten leden bude náročnější, ale věřím, že se s tím zdárně popereme."

6
Daniel
Tetour
14
Petr
Jaroň
18
Robert
Mišković
3
Muhammed
Sanneh
9
David
Buchta
33
Eldar
Šehić
29
Ladislav
Takács
8
Srdjan
Plavšić
16
Jan
Laštůvka
19
David
Lischka
7
Karel
Pojezný
10
Matěj
Šín
25
Jiří
Fleišman
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
26
Muhamed
Tijani
23
Jaroslav
Svozil
13
Daniel
Smékal
77
Gigli
Ndefe
17
Michal
Frydrych
21
Jiří
Klíma
22
Filip
Kaloč
24
Jan
Juroška
11
Nemanja
Kuzmanović
1
Martin
Hrubý
99
Ladislav
Almási
30
Jiří
Letáček
5
Jiří
Boula