FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Daniel Tchuř: Zdraví je teď přednější

08.04.2020 | Redakce

Pořád věřil, nicméně předčasný konec sezony ho nepřekvapil. Kouč béčka Daniel Tchuř stihl v jarní části sezony se svým týmem odehrát jediné utkání, ve kterém deklasoval 5:0 Znojmo, a ročník pro rezervu zase skončil.

Bereme to jako fakt. Bez toho sportu je takové smutné, ale současný vývoj situace ve společnosti tomu nahrával, že to tak dopadne. Sport teď musí stranou. Věřil jsem, že se to časem zlepší, abychom sezonu dohráli, ale důležitější je samozřejmě zdraví. Teď řešíme, co dále,” řekl kouč juniorky Daniel Tchuř.

Juniorka se měsíc stejně jako áčko připravovala podle individuálních plánů a úterní rozhodnutí FAČR o ukončení sezony na tom nic nezměnilo. “Ctíme opatření o nouzovém režimu, který momentálně platí do 30. dubna. Skupinová příprava tedy nepřipadá v úvahu. Hráči nadále jedou samostatně a my čekáme na další vývoj,” přiblížil Daniel Tchuř.

Pokud to situace dovolí a aktuální opatření se časem budou rozvolňovat, začne béčko trénovat pohromadě. “Všechno závisí na vládě. Jakmile to bude možné, zahájíme společnou přípravu a samozřejmě bychom ji chtěli prokládat alespoň přátelskými zápasy, protože bez těch zápasů to není ono. Ale to všechno je zatím ve hvězdách. Zkrátka čekáme, jaká bude situace, a podle toho budeme reagovat,” doplnil trenér béčka.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA