so 2.7.2016
A-tým

Daniel Holzer: Za druhý poločas kluky chválím

Jako správný kapitán šel příkladem. DANIEL HOLZER vyvedl svůj tým v přípravě proti Michalovcům dvěma trefami z třígólové propasti a nesl hlavní zásluhu na tom, že z hrozivě vypadajícího poločasového stavu 0:3 nakonec byla remíza.

Jak hodnotíte zápas?

Rozdělil bych to do dvou částí. První z naší strany ostuda. Všude jsme byli druzí, nehráli jsme agresivně. Přišlo mi to jako takový dorostenecký fotbal. Vzadu jsme vůbec nekomunikovali, z toho vyplynuly všechny gólové situace soupeře. Naopak my jsme vpředu taky minimálně tři tutovky nedali.

Co vás nastartovalo k obratu ve druhém poločase?

Něco jsme si v šatně vyříkali jen hráči mezi sebou, trenéři do kabiny ani nešli. Hlavně jsme chtěli přidat na agresivitě a důrazu. Trenér tam dal druhého útočníka, hru jsme zjednodušili a myslím, že to přineslo ovoce. Hecnuli jsme se a za ten druhý poločaas musím kluky pochválit.

Vy jste dal dva góly, a přestože jse odehrál takřka celé utkání, nejevil jste žádné známky únavy. Náročný program vám neubral síly?

V tom druhém poločasu jsem se já osobně dostal do takového varu, že jsem únavu moc nevnímal. Jel jsem na vůli. Ale ke konci už síla docházela a už to nebylo ono.

Jak se vám po dvou týdnech přípravy mužstvo jeví?

Musíme zapracovat na souhře. Myslím, že to bylo vidět, že nemáme ještě tolik sebevědomí. Abychom si přebírali balony nahoru, pořád se s tím ještě někde točíme. Musí se ale zlepšit všechno. Ale ono to postupně všechno přijde. Je tu dost nových hráčů, chvíli potrvá, než si to všechno sedne.

30
Jiří
Letáček
7
Karel
Pojezný
11
Eldar
Šehić
28
Filip
Kubala
19
David
Lischka
20
Abdullahi
Tanko
1
Martin
Hrubý
17
Michal
Frydrych
21
Jiří
Klíma
10
Matěj
Šín
32
Paixao da Silva
Ewerton
29
Ladislav
Takács
70
David
Fadairo
24
Jan
Juroška
5
Jiří
Boula
22
Filip
Kaloč
15
Patrick
Kpozo
26
Filip
Blažek
99
Ladislav
Almási
4
Robert
Mišković
12
Tomáš
Rigo
9
David
Buchta
37
Matej
Madleňák
6
Daniel
Tetour
13
Samuel
Grygar
77
Gigli
Ndefe
35
Jakub
Markovič