pá 1.2.2019
A-tým

Daniel Holzer: Je pozitivní, že se neprohrálo

Čtyři zápasy – dvě vítězství, dvě remízy. Baník se z dvanáctidenního soustředění v Manavgatu na turecké rivéře vrátil neporažen. „I když to byla jen příprava, to, že se neprohrálo, je určitě pozitivní. Pro psychiku rozhodně,“ řekl záložník Daniel Holzer.

O utkání s Orenburgem

Rozdělil bych ho na dva poločasy. První poločas byl velmi dobrý. Dobře jsme otáčeli hru. Připravovali jsme se na to, že hrají trojkově vzadu, a když se to otáčelo rychle, dobře jsme se tam dostávali. Bylo to vidět i ve hře. První poločas byl velice kvalitní. Ve druhém poločase oni vyměnili celou jedenáctku a bylo to poznat. Naběhli na nás, my jsme prvních patnáct, dvacet minut nevěděli, kde nám hlava stojí. Docela šťastně jsme za průběh toho druhého poločasu vyhráli. Byly tam tyčky i šance, kdy šli ze strany sami na brankáře, ale naštěstí to Lašty pochytal.

O soustředění

Počasí nám tentokrát bohužel moc nevyšlo. Ale poprali jsme se s tím, a aspoň nás za týden na Dukle snad nemá co překvapit. Ani jeden zápas jsme neprohráli, což je pozitivní. Chceme se naučit být na vítězné vlně a neprohrávat, to je důležité pro hlavu. Na to, jak někdy bylo těžké počasí a třeba hodně foukalo, se to docela zvládlo. Věřím, že jsme připraveni kvalitně na jaro.

7
Martin
Fillo
21
Daniel
Holzer
5
Adam
Jánoš
24
Jan
Juroška
22
Filip
Kaloč
13
Ondřej
Kukučka
16
Jan
Laštůvka
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
18
Tomáš
Zajíc
25
Jiří
Fleišman
31
Ondřej
Šašinka
20
Jakub
Pokorný
8
Jakub
Drozd
23
Jaroslav
Svozil
1
Radovan
Murin
15
Patrizio
Stronati
30
Viktor
Budinský
6
Daniel
Tetour
9
David
Buchta
11
Nemanja
Kuzmanović
77
Gigli
Ndefe
17
Muhammed
Sanneh