pá 1.2.2019
A-tým

Daniel Holzer: Je pozitivní, že se neprohrálo

Čtyři zápasy – dvě vítězství, dvě remízy. Baník se z dvanáctidenního soustředění v Manavgatu na turecké rivéře vrátil neporažen. „I když to byla jen příprava, to, že se neprohrálo, je určitě pozitivní. Pro psychiku rozhodně,“ řekl záložník Daniel Holzer.

O utkání s Orenburgem

Rozdělil bych ho na dva poločasy. První poločas byl velmi dobrý. Dobře jsme otáčeli hru. Připravovali jsme se na to, že hrají trojkově vzadu, a když se to otáčelo rychle, dobře jsme se tam dostávali. Bylo to vidět i ve hře. První poločas byl velice kvalitní. Ve druhém poločase oni vyměnili celou jedenáctku a bylo to poznat. Naběhli na nás, my jsme prvních patnáct, dvacet minut nevěděli, kde nám hlava stojí. Docela šťastně jsme za průběh toho druhého poločasu vyhráli. Byly tam tyčky i šance, kdy šli ze strany sami na brankáře, ale naštěstí to Lašty pochytal.

O soustředění

Počasí nám tentokrát bohužel moc nevyšlo. Ale poprali jsme se s tím, a aspoň nás za týden na Dukle snad nemá co překvapit. Ani jeden zápas jsme neprohráli, což je pozitivní. Chceme se naučit být na vítězné vlně a neprohrávat, to je důležité pro hlavu. Na to, jak někdy bylo těžké počasí a třeba hodně foukalo, se to docela zvládlo. Věřím, že jsme připraveni kvalitně na jaro.

32
Lukáš
Budínský
77
Gigli
Ndefe
25
Jiří
Fleišman
24
Jan
Juroška
3
Muhammed
Sanneh
6
Daniel
Tetour
30
Jiří
Letáček
20
Jakub
Pokorný
17
Michal
Frydrych
7
Karel
Pojezný
4
Martin
Chlumecký
33
Eldar
Šehić
23
Jaroslav
Svozil
29
Ladislav
Takács
21
Jiří
Klíma
1
Martin
Hrubý
14
Petr
Jaroň
9
David
Buchta
19
David
Lischka
11
Nemanja
Kuzmanović
13
Daniel
Smékal
22
Filip
Kaloč
5
Jiří
Boula
99
Ladislav
Almási
16
Jan
Laštůvka
26
Muhamed
Tijani