čt 21.4.2016
A-tým

Dan Ožvolda má poraněné koleno, léčba zabere týdny

Záložník Dan Ožvolda už na jaře Baníku asi nepomůže. Devatenáctiletý talentovaný středopolař si poranil koleno a kvůli nataženým postranním vazům zřejmě přijde o posledních pět utkání sezony.

"Těžko říct, ale podle mě už nestihne ani jeden zápas. Je to škoda, protože to je šikovný hráč, který fyzicky stíhá hru na velkém prostoru. Dokázal se dostávat do pokutového území soupeře i plnit defenzivní úkoly. Středová trojka se nám trošku naruší," řekl trenér Vlastimil Petržela.
Odchovanec baníkovské líhně debutoval teprve 6. prosince proti Spartě, ale hned naznačil velký potenciál. Na jaře si připsal dalších sedm startů a jeho výkonů si všiml i trenér reprezentační dvacítky Martin Svědík, který ho pozval na přátelské utkání se Slovenskem. Ožvoldovu premiéru v barvách dvacítky nyní však zhatilo zranění.

Zápasy

28.
sobota
června
11:00
Chemie Lipsko VS Baník
Příprava
28.
sobota
června
17:00
Pogoň Štětín VS Baník
Příprava

Další články

0
Michal
Kohút
0
Daniel
Holzer
0
Patrick
Kpozo
0
Filip
Kubala
0
Tomáš
Rigo
0
David
Buchta
0
Mikuláš
Kubný
0
Matěj
Chaluš
0
Paixao da Silva
Ewerton
0
Matěj
Šín
0
David
Lischka
0
Alexander
Munksgaard
0
Georgios
Kornezos
0
Dominik
Holec
0
Tomáš
Zlatohlávek
0
David
Látal
0
Erik
Prekop
0
Samuel
Grygar
0
Karel
Pojezný
0
Matúš
Rusnák
0
Jiří
Boula
0
Dennis
Owusu
0
Michal
Frydrych