st 19.9.2018
A-tým

Dame Diop: Zlín? Strašně těžký zápas

I když je ze Zlína devět měsíců pryč, Dame Diop má na dvouleté angažmá v dresu Fastavu stále hodně vzpomínek. Aktuálně nejlepší střelec Baníku se na páteční zápas hodně těší. „Ale bude to opravdu hodně těžké utkání,“ předesílá senegalský útočník.

Jak se na vzájemný zápas se Zlínem těšíte vy osobně?

Pochopitelně se tam těším. Mužstvo znám, město znám. Hodně mi ve Zlíně dali, za to jim moc děkuju. Ale teďka pro mě neexistuje nic jiného než Baník a já udělám všechno pro to, abychom vyhráli. Doufám, že budeme úspěšní stejně jako na jaře.

Zlín opět zažívá velmi vydařený úvod sezony. Co říkáte na jeho výkony?

Ano, momentálně hrají výborně. Zachytili úvod sezony, kdy tam dva zápasy rozhodli góly v úplném závěru. To je strašně posílilo. Máme k nim velký respekt, ale uděláme maximum, abychom zvítězili. Bude to opravdu hodně těžký zápas. Zlín hraje dobře.

Změnil se nějak pod trenérem Bílkem?

To nevím, nedokážu to posoudit. Já trenéra Bílka neznám. Jediné, co vidím, že přišel a s týmem udělal posun. Ale my se budeme soustředit na naši hru, abychom odvedli naše maximum. 

23
Martin
Jedlička
28
Filip
Kubala
8
Aboubacar
Traore
18
David
Planka
83
Roan
Nogha
16
Maksym
Dyachuk
25
Dennis
Owusu
7
Dantaye
Gilbert
81
Matúš
Kmeť
11
David
Látal
1
Viktor
Budinský
5
Jiří
Boula
6
Karel
Pojezný
24
Martin
Hrubý
21
Michal
Kohút
55
Artur
Musák
99
Vlasiy
Sinyavskiy
44
Yevhenii
Skyba
15
Václav
Jurečka
12
Abdallah
Gning
42
Jiří
Míček
37
Matěj
Chaluš
9
David
Buchta
34
Abdullahi Ibrahim
Bewene
22
Vít
Škrkoň
19
Filip
Šancl
2
Marek
Havran
95
Daniel
Holzer
17
Michal
Frydrych