ne 6.9.2020
Aktuální zprávy

Čtyři baníkovci v reprezentaci

Hned čtveřice baníkovců byla o víkendu narychlo povolána do českého národního týmu pro pondělní zápas se Skotskem. Provizorní kouč David Holoubek nominoval Daniela Holzera, Adama Jánoše, Romana Potočného a Jana Jurošku.

Nákaza onemocněním covid-19 zcela pozměnila plány. Místo pondělního tréninku na Bazalech se budou čtyři zástupci Baníku připravovat s reprezentací na utkání se Skotskem v Lize národů, které se hraje v pondělí od 20:45 v Olomouci.

„Byla to rychlovka. Zavolali nám trenér Kozel a pan Kučera z reprezentace, že se máme sbalit a přijet do Olomouce,“ řekl Daniel Holzer.

Původní nominace, která ještě v pátek vyhrála na Slovensku 3:1, byla v sobotu rozpuštěna kvůli obavám ze šíření koronaviru. Ten se vyskytl u členů realizačního týmu.

Všichni nově pozvaní hráči v neděli dopoledne absolvovali testy s negativním výsledkem.

Pro Daniela Holzera, Adama Jánoše, Romana Potočného a Jana Jurošku se tak v pondělí rýsuje reálná šance připsat si první start v reprezentačním áčku!

17
Michal
Frydrych
99
Vlasij
Siňavskij
10
Srdjan
Plavšić
11
David
Látal
37
Matěj
Chaluš
25
Dennis
Owusu
80
Ondřej
Kričfaluši
12
Abdallah
Gning
15
Václav
Jurečka
19
Filip
Šancl
5
Jiří
Boula
77
Ladislav
Almási
6
Karel
Pojezný
2
Marek
Havran
9
David
Buchta
26
Lauri
Laine
55
Artur
Musák
28
Filip
Kubala
1
Viktor
Budinský
21
Michal
Kohút
23
Martin
Jedlička
29
Jakub
Pira
3
Hamidou
Kante
66
Matúš
Rusnák
18
David
Planka
20
Pablo
Ortiz
24
Martin
Hrubý
95
Daniel
Holzer