út 27.2.2018
A-tým

Čtvrfinále MOL Cupu odloženo, o termínu se jedná

Středeční čtvrtfinálový zápas MOL Cupu v Mladé Boleslavi je nakonec odložen. Sportovně technická komise ŘKČ v úterý ráno rozhodla, že z důvodu špatných klimatických podmínek se hrát nebude. Náhradní termín je v řešení.

Přestože ještě během pondělka se k přeložení zápasu neschylovalo, nakonec zvítězil zdravý rozum a vzhledem k arktickým mrazům padl verdikt, že se utkání uskuteční v jiném termínu. Podle správce mladoboleslavského areálu bylo dnes i přes vyhřívání hrací plochy na trávníku naměřeno -14,5 stupně, hrací plocha tudíž promrzá.

Baníkovce zastihla zpráva zavčasu ještě v Ostravě před odjezdem do středních Čech. „Je to určitě rozumné rozhodnutí. Těžko říct, kolik lidí by si v takovém počasí ještě ve všední den našlo cestu na stadion, a fotbal se hraje především pro fanoušky,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

0
Michal
Kohút
0
Pablo
Ortiz
0
David
Planka
0
Artur
Musák
0
Matúš
Rusnák
0
David
Buchta
0
David
Látal
0
Abdallah
Gning
0
Dennis
Owusu
0
Karel
Pojezný
0
Václav
Jurečka
0
Matěj
Chaluš
0
Michal
Frydrych
0
Filip
Kubala
0
Daniel
Holzer
0
Jiří
Boula
0
Jakub
Pira
0
Martin
Hrubý
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Marek
Havran
0
Filip
Šancl
0
Samuel
Grygar
0
Viktor
Budinský
0
Martin
Jedlička