so 8.7.2017
Aktuální zprávy

Bravo! Ondřej Šašinka poslal devatenáctku do semifinále

Česká devatenáctka se z mistrovství Evropy vrátí s cenným kovem! A velkou zásluhu na tom má i útočník Ondřej Šašinka, který v sobotním závěrečném utkání skupiny nasměroval národní tým vedoucím gólem k postupovému vítězství 2:0 nad výběrem domácí země.

Už před šampionátem tvrdil, že český celek může dojít daleko. Teď jako správný kapitán se svou družinou proměnil slova v činy. Ondřej Šašinka v nastaveném čase první půle po rohovém kopu hlavičkoval přesně na zadní tyč a gólem na 1:0 dal základ postupového výsledku.

„Teď si v kabině užíváme euforii z postupu, ale chceme jít do finále. Máme na to. Tenhle tým může myslet i na finále,“ radoval se útočník Baníku, který odehrál celé utkání. Záložník Ondřej Chvěja odbojoval 67 minut a na závěr utkání ho vystřídal Denis Granečný.

Semifinálovým soupeřem Čechů bude buď Německo, nebo Anglie.