st 16.5.2018
Aktuální zprávy

Bohumil Páník převzal cenu pro Trenéra měsíce

Ocenění pro nejlepšího kouče za měsíc duben už je ve povolaných rukou. Trenér Bohumil Páník dnes převzal skleněnou sošku, kterou HET liga každý měsíc uděluje kouči s nejvýraznějšími výsledky za uplynulý měsíc.

Baník v dubnu pod Bohumilem Páníkem nasbíral deset bodů, když třikrát vyhrál, jednou remizoval a pouze jednou nebodoval.

„Beru to jako ocenění celého týmu, klubu a všech lidí okolo. Ale teď nás zajímají jen závěrečná dvě kola sezony, ve kterých musíme obstát a být úspěšní, tyhle věci musí jít stranou,“ řekl Bohumil Páník.

0
Pablo
Ortiz
0
David
Buchta
0
Abdallah
Gning
0
Daniel
Holzer
0
Jakub
Pira
0
Filip
Šancl
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Jiří
Boula
0
David
Planka
0
Michal
Frydrych
0
Viktor
Budinský
0
Václav
Jurečka
0
Marek
Havran
0
Samuel
Grygar
0
Martin
Jedlička
0
Matúš
Rusnák
0
Filip
Kubala
0
Karel
Pojezný
0
Dennis
Owusu
0
David
Látal
0
Michal
Kohút
0
Martin
Hrubý
0
Artur
Musák
0
Matěj
Chaluš