st 16.5.2018
Aktuální zprávy

Bohumil Páník převzal cenu pro Trenéra měsíce

Ocenění pro nejlepšího kouče za měsíc duben už je ve povolaných rukou. Trenér Bohumil Páník dnes převzal skleněnou sošku, kterou HET liga každý měsíc uděluje kouči s nejvýraznějšími výsledky za uplynulý měsíc.

Baník v dubnu pod Bohumilem Páníkem nasbíral deset bodů, když třikrát vyhrál, jednou remizoval a pouze jednou nebodoval.

„Beru to jako ocenění celého týmu, klubu a všech lidí okolo. Ale teď nás zajímají jen závěrečná dvě kola sezony, ve kterých musíme obstát a být úspěšní, tyhle věci musí jít stranou,“ řekl Bohumil Páník.

0
Dennis
Owusu
0
Martin
Jedlička
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Michal
Kohút
0
Jakub
Pira
0
Václav
Jurečka
0
Karel
Pojezný
0
Martin
Hrubý
0
Artur
Musák
0
Filip
Kubala
0
Marek
Havran
0
David
Látal
0
Matěj
Chaluš
0
Michal
Frydrych
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Šancl
0
Viktor
Budinský
0
Abdallah
Gning
0
Matúš
Rusnák
0
Jiří
Boula
0
Samuel
Grygar
0
David
Planka
0
David
Buchta
0
Pablo
Ortiz