po 17.9.2018
A-tým

Bohumil Páník: Sparta? Soupeř s hráčskou kvalitou!

V pondělí večer povede svůj tým do velmi těžké bitvy. Bohumil Páník je ale velmi zkušeným koučem a ví, jak nejlépe mužstvo nachystat, aby bylo na duel Baník-Sparta co nejlépe připraveno. Velmi dobře ví, že Sparta je náročným protivníkem…

Co soudíte o současné Spartě?

Je to soupeř, který určitě má hráčskou kvalitu. Je otázkou, jak ta kvalita funguje vevnitř. Souhra a podobně. Vždy když proběhne hodně změn, souhra pak není a je těžké to sladit. Sparta se s tím potýká delší dobu, ale pokrok tam už určitě je.

Sparta v lize v této sezoně zatím neprohrála…

Ano, to souhlasí. A já věřím, že ji u nás v tom našem kotli uvaříme.

Před zápasem měla liga dva týdny pauzu. Jak s ní Baník naložil?

Využili jsme tu pauzu k soustředění na Čeladné. Měli jsme tam výborné podmínky. Potrénovali jsme, zahráli jsme si i jedno přípravné utkání. A pak jsme trénovali spolu, někteří hráči měli i individuální plán. Rozhodně to nebylo tak, že by hráči měli volno a nic se nedělo. Naopak. Byl to čas k tomu, aby si kluci odpočinuli i mentálně a připravili se na jedno z nejdůležitějších utkání.

Utkání bylo během několika hodin vyprodáno. Co na to říkáte?

Je to paráda a zase říkám, že fotbal je fenomén. A tady v Ostravě to platí dvojnásobně.

0
Jakub
Pira
0
David
Látal
0
Václav
Jurečka
0
Filip
Šancl
0
Martin
Jedlička
0
Marek
Havran
0
Matúš
Rusnák
0
Filip
Kubala
0
Michal
Kohút
0
Matěj
Chaluš
0
David
Buchta
0
David
Planka
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Pablo
Ortiz
0
Daniel
Holzer
0
Jiří
Boula
0
Martin
Hrubý
0
Abdallah
Gning
0
Viktor
Budinský
0
Samuel
Grygar
0
Artur
Musák
0
Michal
Frydrych
0
Karel
Pojezný
0
Dennis
Owusu