čt 15.3.2018
A-tým

Bohumil Páník: Potěšily mě výkony některých hráčů

Dvě červené karty, prodloužení, penalty, a nakonec vyřazení. Bohumil Páník prožil v Mladé Boleslavi na lavičce Baníku ve středečním pohárovém duelu rušnou premiéru, ve které si našel i určitá pozitiva.

„Jsem potěšen výkony některých hráčů, kteří se po nepovedeném utkání v Jablonci vrátili zpátky k lepším výkonům,“ řekl Bohumil Páník mimo jiné na pozápasové tiskové konferenci, jejíž celé znění si můžete pustit na Baník TV.

0
Martin
Jedlička
0
Abdallah
Gning
0
Dennis
Owusu
0
Jakub
Pira
0
Pablo
Ortiz
0
Filip
Šancl
0
Václav
Jurečka
0
Samuel
Grygar
0
Matěj
Chaluš
0
Michal
Kohút
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Michal
Frydrych
0
Karel
Pojezný
0
Marek
Havran
0
Jiří
Boula
0
David
Buchta
0
Matúš
Rusnák
0
David
Látal
0
David
Planka
0
Viktor
Budinský
0
Daniel
Holzer
0
Artur
Musák
0
Filip
Kubala
0
Martin
Hrubý