so 28.4.2018
A-tým

Bohumil Páník: Hráči dostali odměnu za práci

Zápas, na který se určitě bude vzpomínat. Baník po necelých deseti letech doma dostal na lopatky Spartu a před vyprodaným Městským stadionem slavil tři body, díky kterým se mu může před závěrečnými čtyřmi koly sezony o něco lépe dýchat.

„Takový zápas zažijete jednou za čas. Plný stadion, fantastická kulisa. Dneska jsme ho zažili a já myslím, že hráči dostali oprávněně odměnu, protože pracovali a pracují,“ řekl na tiskové konferenci po utkání trenér Bohumil Páník.

0
David
Látal
0
Filip
Šancl
0
Daniel
Holzer
0
Martin
Jedlička
0
David
Buchta
0
Filip
Kubala
0
Dennis
Owusu
0
Michal
Frydrych
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Matúš
Rusnák
0
Viktor
Budinský
0
Jiří
Boula
0
David
Planka
0
Artur
Musák
0
Marek
Havran
0
Abdallah
Gning
0
Karel
Pojezný
0
Martin
Hrubý
0
Matěj
Chaluš
0
Samuel
Grygar
0
Václav
Jurečka
0
Jakub
Pira
0
Michal
Kohút
0
Pablo
Ortiz