FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Béčko se chystá na derby v Petřkovicích!

18.10.2019 | Redakce

Pozor, na programu je ostravské derby! Béčko Baníku Ostrava se v sobotu 19. října představí na hřišti FC Odra Petřkovice. Zápas začíná v 10.15 a Baník v něm bude chtít prolomit sérii tří porážek za sebou.

Hlučín, Rosice, Sigma Olomouc "B". Tři soupeři, na které rezerva Baníku v posledních třech kolech MSFL nevyzrála a nezískala proti nim ani bod. Teď stojí v cestě Petřkovice, které budou hrát doma a které naopak čtyřikrát za sebou neprohrály. A k tomu všemu atmosféra ostravského derby a očekávaný zájem diváků. To vše dohromady: výzva jako hrom! 

"Já to tak vnímám. Na derby se těším, takové zápasy jsem měl vždycky rád," řekl Daniel Tchuř, trenér baníkovské rezervy. Přiznal, že po posledních nezdarech bylo nutné s hráči si věc poněkud důrazněji rozříkat. 

"To jsme udělali. Teď jsem zvědav na to, jak si hráči všechna slova, která padla, vzali k srdci. Já osobně jsem stále přesvědčen, že máme kvalitu na to, abychom takové zápasy zvládali. Věřím, že po třech nezdarech budeme z Petřkovic odjíždět spokojeni," dodal před sobotním duelem Daniel Tchuř.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA