so 18.7.2020
Juniorka aktuality

Béčko rozstřílelo Havířov 7:1

Také třetí přípravné utkání rezervy Baníku Ostrava skončilo jejím vítězstvím. Po Polance a Uničovu zdolal Baník B i Havířov, a to na jeho hřišti vysoko 7:1.

Po relativně vyrovnaném prvním poločase, v němž byli půl hodiny mírně aktivnější domácí, nic nenapovídalo tomu, že se zrodí tak vysoké vítězství.

Baník šel do vedení ve 22. minutě, domácí vyrovnali, nicméně posledních patnáct minut a celý druhý poločas už byl jasně v režii týmu trenéra Daniela Tchuře, což se projevilo i na výši skóre.

Ještě do přestávky se Baník znovu dostal do vedení, ve druhé půli nastřílel dalších pět branek a předvedl odpovídající výkon.

MFK Havířov - Baník B 1:7 (1:2)

Branky: Chlopek - 64. a 86. Zajíček, 74. a 90. Barkov, 22. Lokša, 39. Jaroň, 71. Hykel

Havířov: Přibyl (46. Směták) – Podešva, Bányácski (75. Bajzath), Skoupý, Velčovský (46. Dawid) – Klejnot, Noga (46. Zupko), Förster (75. Ševčík) – Krajčo (46. Malcharek), Bagar (46. Zbavitel), Chlopek (60. Kisza).

Baník B: Murin (46. Jílovec) - Zálešák (60. Hykel), Hasala (46. Tamajka), Blahuta, Fulnek (55. Heller) - Jaroň (46. Urban), Kulig (46. Zajíček), Foltyn, Mooc, Kostka - Lokša (46. Barkov).