út 22.9.2020
Juniorka aktuality

Béčko nastoupí proti Hlučínu na Bazalech

Na ostravských Bazalech sehraje B-tým Baníku své nejbližší mistrovské utkání proti Hlučínu. Hrát se bude výjimečně v pátek, a to 25. září v 16.30. Kapacita na toto utkání v této chvíli odpovídá kapacitě tribuny, tedy 446 míst. Držitelé permanentek si od středečních 14 hodin mohou ve fanshopu v OC NOVÁ KAROLINA vyzvednout vstupenku zadarmo.

Vzhledem k tomu, že areál na Bazalech je zkolaudován jako stavba pro maximálně 446 diváků (zastřešená tribuna), nelze na utkání s Hlučínem uvolnit vyšší počet vstupenek. Od středečních 14 hodin si mohou držitelé permanentních vstupenek vyzvedávat ve fanshopu FCB v OC Forum Nová Karolina (pouze na tomto místě) vstupenky zadarmo. Je nutné prokázat se ve fanshopu platnou permicí. 

Pakliže nebude vyprodáno, zahájí klub na stejném místě v pátek ráno i volný prodej vstupenek pro ostatní fanoušky, kteří permanentku na tuto sezonu zatím nemají. V areálu na Bazalech se v den utkání vstupenky prodávat nebudou.

Při vstupu na stadion je nutné dodržovat aktuální hygienické předpisy, což nyní znamená zejména povinnost mít nasazenou ochrannou roušku

7
Martin
Fillo
18
Tomáš
Zajíc
25
Jiří
Fleišman
6
Daniel
Tetour
21
Daniel
Holzer
15
Patrizio
Stronati
2
Muhamed
Tijani
16
Jan
Laštůvka
33
Roman
Potočný
5
Adam
Jánoš