FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Béčko míří pro reparát do Rosic

04.10.2019 | Redakce

Na hřiště aktuálně devátých Rosic míří za dalšími body do tabulky rezerva Baníku Ostrava. Trenér Daniel Tchuř věří, že tým odčiní porážku z posledního domácího utkání s béčkem Olomouce. Utkání v Rosicích sehraje Baník "B" v sobotu 5. října od 15 hodin.

"V každém případě chceme odčinit to, co jsme v minulém utkání s Olomoucí předváděli prvních šedesát minut. A navázat na to, co jsme hráli poslední půlhodinu," řekl Daniel Tchuř, trenér Baníku Ostrava "B" s odkazem na poslední třetiligový duel, který béčko Baníku prohrálo doma s Olomoucí 1:2. "Výkon z prvního poločasu a části druhého už se nesmí opakovat. Jednoduše proto, že by v žádném případě nevedl k bodovému zisku a že tohle mužstvo si takový výkon dovolit nesmí," pokračoval Daniel Tchuř.

Rosice patří mezi méně produktivní týmy MSFL. Zároveň však platí, že se jim velmi těžko střílejí góly. V dosavadních deseti kolech inkasovaly jen osmkrát. Lepší než Rosice je v tomto ohledu jen vedoucí Blansko. "Pro nás tohle ale nehraje žádnou roli. My se musíme především soustředit na sebe. Platí, co jsem říkal před chvílí. S tím, že pokud navážeme na poslední půlhodinu utkání se Sigmou, věřím, že uspějeme i v Rosicích," dodal Daniel Tchuř.


Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA