FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Béčko míří do Vyškova. Pro tři body?

16.08.2019 | Redakce

Byl to dobrý začátek sezony? Nebo špatný začátek? Nebo jaký to byl vlastně začátek? Béčko Baníku, nováček MSFL, ve dvou úvodních zápasech třetí ligy neprohrálo. Ani nevyhrálo. Po remíze z Nového Města na Moravě přišla druhá plichta doma proti Blansku, v jehož kádru je několik exligových hráčů. V sobotu (16.30) čeká rezervu Baníku třetí zápas sezony. Ve Vyškově. A trenér Daniel Tchuř si přeje všechny tři body.

"Máme za sebou dva zápasy, v nichž jsme prokázali, že herně i fyzicky jsme na tom dobře. Zlepšit se potřebujeme zejména ve finální fázi, abychom převahu, kterou si dokážeme vytvořit, také zúročili," řekl Daniel Tchuř, trenér baníkovského béčka. "Ve Vyškově nás čeká další těžký zápas, ale takové budou všechny, na to jsme připraveni. Každý tým v MSFL se bude chtít proti Baníku vytáhnout. S tím se musíme poprat, ale podle mého soudu na to máme. Jen to vyjádřit výsledkově," pokračoval Daniel Tchuř. Jeho tým bude pro utkání ve Vyškově opět posílen o několik hráčů A-týmu. "Kdo to bude a kolik jich bude, to si ještě nechám pro sebe. Každopádně se na výkony všech kluků z áčka těším. A specielně na jednoho z nich," dodal trenér Baníku, aniž by upřesnil, koho má na mysli.

Pokud jde o cíl, s nímž půjde Baník do utkání, Daniel Tchuř nekličkuje. "Chceme tři body. Pokud budeme hrát se stejným zápalem i kvalitou, jako v předchozích zápasech, a vylepšíme řešení finálních situací, věřím, že je můžeme vybojovat, jakkoliv o kvalitě Vyškova nijak nepochybujeme," uzavřel Daniel Tchuř.  

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA