FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Béčko chce v Kroměříži natáhnout úspěšnou sérii

19.09.2019 | Redakce

Souboj s tabulkovým sousedem, který má navíc na kontě stejně bodů. Tak lze nejvýstižněji charakterizovat duel pátého Baníku Ostrava B se šestou Kroměříží, který se odehraje v rámci 8. kola MSFL v pátek 20. září od 16.30 na půdě Hanácké Slavie.

Béčko Baníku už čtyři zápasy v řadě neprohrálo a úspěšnou sérii chce v Kroměříži natáhnout. "Víme, že Kroměříž má tým, který dlouhodobě patří mezi ty lepší v MSFL.  Takže nás čeká těžký soupeř. Ale dosavadní průběh MSFL nám dal poznat, že máme tým, který se nemusí bát žádného soupeře. Takže si nebudeme hledat alibi a nebudeme uhýbat ze svého cíle, který je před každým utkáním stejný. Vyhrát," řekl Daniel Tchuř, trenér Baníku Ostrava B. 

Kouč baníkovské rezervy samozřejmě velmi dobře ví, že Kroměříž je místem, kde trvale žije Václav Brabec, majitel Baníku Ostrava. "V podvědomí to asi máme. O to větší radost bychom všichni z případného úspěchu měli. Stejně tak víme, že v Kroměříži má Baník své fanoušky. Pokud přijdou, budeme všichni rádi," řekl Daniel Tchuř.

Pro utkání v Kroměříži bude mít Daniel Tchuř k dispozici několik hráčů A-týmu. "Nebudu jmenovitě prozrazovat, o koho půjde, to by bylo předčasné. Samozřejmě věřím, že pro nás tito kluci budou přínosem a nechají na hřišti maximum," uzavřel Daniel Tchuř.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA
×
Odehráno v 17:00 | A-tým
Admira Wacker
FC Baník Ostrava