pá 20.9.2024
Juniorka aktuality

Béčko čeká vedoucí Zlín

Atraktivní i těžký soupeř čeká po pauze druholigové béčko. Baníkovci v neděli od 10:15 vyzvou na Městském stadionu vedoucí Zlín, který usiluje o rychlý návrat mezi elitu.

Zlínští se po sestupu z nejvyšší soutěže o patro níže rychle adaptovali a po úvodní remíze s Líšní sedmkrát v řadě vyhráli. Svěřenci Josefa Dvorníka se jejich tažení pokusí zastavit a udržet se zatím ještě v širokém středu druholigové tabulky. Do kádru rezervy před uzávěrkou přestupů přišel z Ružomberoka slovenský ofenzivní fotbalista Dávid Jackuliak, který o víkendu může za Baník poprvé i nastoupit.

Stadion se otevírá v neděli v 9:15. Permanentkáři mají vstup zdarma, ale znovu upozorňujeme, že je nutné projít turniketem s vygenerovanou volnou vstupenkou zde.

Zápasy

1.
středa
července
 
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Jiří
Boula
0
Matúš
Rusnák
0
Samuel
Grygar
0
Marek
Havran
0
Michal
Frydrych
0
Abdallah
Gning
0
Viktor
Budinský
0
Martin
Hrubý
0
Artur
Musák
0
Martin
Jedlička
0
David
Buchta
0
Václav
Jurečka
0
David
Látal
0
Matěj
Chaluš
0
Filip
Šancl
0
Pablo
Ortiz
0
David
Planka
0
Jakub
Pira
0
Karel
Pojezný
0
Michal
Kohút
0
Dennis
Owusu
0
Filip
Kubala
0
Daniel
Holzer