FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Béčko čeká derby v Dolním Benešově

06.09.2019 | Redakce

Regionální derby na půdě Dolního Benešova čeká v sobotu (16.00) třetiligovou rezervu Baníku Ostrava. Trenér Daniel Tchuř věří, že béčko Baníku na hřišti soupeře vybojuje body, které ztratilo v domácím utkání s Uničovem.

Dolnímu Benešovu se vstup do MSFL nevydařil, jak by si jeho fanoušci přáli. Aktuálně mu patří poslední příčka a na kontě mají hostitelé sobotního duelu zatím jen bod. "To pro nás absolutně nic neznamená. Tak jako nás tabulka nezajímá, když nastupujeme proti aktuálnímu lídrovi soutěže, jako tomu bylo v minulém kole, stejně tak ji neřešíme, když máme nastoupit proti týmu, kterému se aktuálně nedaří," řekl Daniel Tchuř, trenér Baníku Ostrava B. "Dolní Benešov naprosto nepodceníme, nikde není psáno, že o pár kol později nebude v tabulce úplně na jiných pozicích. Nás zajímá jen vlastní stoprocentní výkon. Pokud ho podáme, věřím, že získáme body, které jsme ztratili v zápase s Uničovem," připomněl Daniel Tchuř středeční zápas, v němž rezerva Baníku vedla nad vedoucím mužstvem MSFL 2:0, utkání však skončilo 2:2.

Narozdíl od zápasu s Uničovem se Daniel Tchuř nebude moci spolehnout na větší množství hráčů z A-týmu, jako tomu bylo ve středu. "Někoho z áčka mít asi budeme, ale bude to rozhodně v menší míře. Což nic neubírá na úkolu v Dolním Benešově uspět. Hráči, které v kádru máme, mají kvalitu, která by se měla jednoznačně projevit," dodal trenér B-týmu Baníku Ostrava.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA