ne 11.8.2019
Aktuální zprávy

Baňky s přehledem uspěly ve Zlíně

Fotbalistky Baníku zvládly druhý zápas letního přípravného období. Na hřišti Fastavu Zlín vyhrály 6:0, pět gólů nastřílely ve druhé půli.

Proti nováčkovi MSLŽ si Baník, nováček druhé ligy, vytvořil od úvodu jistou územní převahu, vinou chybějícího klidu v koncovce však Slezankám scházela efektivita. V první půli se gólově prosadila jen Sehnálková. Dostala se do sóla a tváří v tvář brankářce domácích uspěla. Jednogólový náskok, který si ženy Baníku odnesly do kabin, dokázaly "Baňky" po přestávce značným způsobem rozšířit. Po přestávce už byla dominance Baníku naprosto zjevná a skóre postupně narostlo až k šesti trefám oproti žádné ze strany domácích. "Od stavu 2:0 pro nás nepotřebovaly hráčky od nás trenérů prakticky žádné pokyny. Hráčky si zkrátka plnily své úkoly tak, jak měly," řekl trenér Milan Páleník. "S průběhem a výsledkem utkání můžeme být spokojeni, celkovému uspokojení naopak podlehnout v žádném případě nesmíme. Čeká nás ještě hodně práce," řekl několik týdnů před startem druhé ligy žen trenér Milan Páleník.

Fastav Zlín - Baník Ostrava 0:6 (0:1)

Góly: Kutnerová 2, Sehnálková,Drahníková,Vojtková,Bláhová

Baník: Havrlantová- Szeifová,Musialová,Weidingerová,Bočková - Kremserová,Vaculová,Vojtková - Chrobáková, Kutnerová, Hegrová.

Střídaly: Sehnálková, Matějová, Hlavenková, Drahníková, Blahová