po 14.8.2023
Aktuální zprávy

Baňky posílila slovenská reprezentantka

První a hned velmi zajímavou posilu před blížícím se startem nejvyšší soutěže oficiálně hlásí ženy Baníku Ostrava. Modrobílý dres totiž obleče slovenská reprezentantka Patricia Mudráková. Devatenáctiletá obránkyně přichází do Baníku z Trnavy.

Baník to s vyššími ambicemi v novém soutěžním ročníku, který odstartuje sobotním utkáním na Slavii, myslí vážně. Důkazem je příchod slovenské reprezentační obránkyně Patricie Mudrákové a také skutečnost, že další nová jména oznámí vedení ženského týmu FCB záhy.

"Jsem rád, že se nám podařilo získat výraznou posilu do obrany. Patricia nám zapadá do projektu, jehož cílem je dostat Baník mezi nejlepší týmy v České republice," řekl na konto příchodu slovenské reprezentantky Richard Urban, manažer ženského týmu Baníku Ostrava s tím, že tým, který se v průběhu letního období v Baníku utvořil a jehož další  posílení se nyní dotahuje už jen v rovině úředních formalit, se chce v nadcházející sezoně posunout do středu prvoligové společnosti.

"Hráčky, které jsme přivedli, jsme v průběhu přípravy pečlivě testovali, nyní dotahujeme přestupové formality a další nová jména v nejbližších dnech oznámíme," uzavřel Richard Urban.

21
Jiří
Klíma
5
Jiří
Boula
9
David
Buchta
17
Michal
Frydrych
13
Samuel
Grygar
29
Ladislav
Takács
24
Jan
Juroška
30
Jiří
Letáček
10
Matěj
Šín
7
Karel
Pojezný
26
Filip
Blažek
19
David
Lischka
15
Patrick
Kpozo
20
Abdullahi
Tanko
77
Gigli
Ndefe
0
Paixao da Silva
Ewerton
4
Robert
Mišković
12
Tomáš
Rigo
35
Jakub
Markovič
11
Eldar
Šehić
28
Filip
Kubala