ne 19.9.2021
Aktuální zprávy

Baňky poprvé prohrály

Ženy Baníku Ostrava poprvé v sezoně prohrály. Doma překvapivě podlehly FC Praha 1:2.

Notně oslabený Baník si jednogólovou ztrátu přinesl už do kabin po první půli. Krátce po pauze sice dokázala vyrovnat střídající Regecová, nicméně snaha vstřelit vítězný gól tentokrát k úspěchu nevedla. Naopak, pět minut před koncem rozhodla o výhře Pražanek hostující Červeňáková. Ženy Baníku tak zaznamenaly první porážku s jiným soupeřem než s B-týmem Sparty od postupu do druhé ligy.

B-tým Sparty, jenž do první ligy postoupit nemůže, nyní s náskokem druhou ligu vede, se sedmi body jsou za Spartou seřazeny ženy Sigmy Olomouc, Hradce Králové a Baníku.

Branky: 53. Regecová Veronika - 31. Zemjánková Klára, 86. Červeňáková Jana. Rozhodčí: Koryčanská, hráno bez ŽK.

Baník: Kubíčková - Musialová, Zomberová, Pavlisová, Ceremugová (80. Vaculová)  - Sehnálková, Pavlíčková - Žárská (46. Kr. Hegrová), Kotalová, Fojtíková (30. Regecová) - Fárková (63. Pagáčová).