pá 28.2.2025
Aktuální zprávy

Baňky čeká čtvrtfinále poháru

První ostrý soutěžní duel čeká fotbalistky Baníku v sobotu 1. března. V rámci čtvrtfinále Poháru žen FAČR se Baňky střetnou s druholigovými Českými Budějovicemi. Utkání má v areálu ZŠ šoupala v Porubě výkop v 15:30.

Sobotní duel je začátkem náročné série, která ženy Baníku v následujících dne čeká. Hned ve středu 5. března totiž Baňky sehrají ligovou dohrávku 11.  kola v Olomouci a v neděli 9. března následuje další ligové utkání ve Zlíně. V obou těchto zápasech budou chtít ženy Baníku, usilující o postup do první ligy, naplno bodovat.

"A tomu do určité míry přizpůsobíme i taktiku a složení týmu pro zápas s Budějovicemi. Máme aktuálně mimo hru několik hráček, navíc ještě stále pracujeme na doplnění kádru. Takže budeme určitě některé hráčky šetřit pro ligové zápasy," řekl trenér Petr Kundrt, který věří, že ve svým týmu přivítá ještě tři nové fotbalistky. "Pro pohárový zápas doplníme tým juniorkami, ale ani tam nemáme úplně volnou ruku, protože juniorky startují v neděli svou soutěž. Nicméně přes to všechno chceme sobotní zápas zvládnout a v poháru postoupit," dodal ještě trenér žen Baníku Ostrava.

Zápasy

1.
středa
července
 
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Viktor
Budinský
0
Pablo
Ortiz
0
Michal
Kohút
0
Filip
Šancl
0
Samuel
Grygar
0
Filip
Kubala
0
Matěj
Chaluš
0
Matúš
Rusnák
0
Martin
Jedlička
0
Michal
Frydrych
0
Daniel
Holzer
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Marek
Havran
0
Karel
Pojezný
0
Abdallah
Gning
0
Václav
Jurečka
0
Martin
Hrubý
0
Artur
Musák
0
Jiří
Boula
0
Jakub
Pira
0
David
Látal
0
David
Planka
0
David
Buchta
0
Dennis
Owusu