út 5.3.2019
A-tým

Baníkovci znovu pomáhali charitě

Předání šeku v hodnotě 100 tisíc korun je výsledkem partnerství Baníku Ostrava s Optikou, optometrií a oční ambulancí MUDr. Vladimíra Černého. Finanční prostředky, které klubu partner poskytl, byly Baníkem dále poukázany pro potřeby Očního centra pro děti s vadami zraku Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.

„S Baníkem jsme v poměrně nedávné minulosti navázali spolupráci, ze které nyní vyplynulo, že bychom mohli společně pomoci finančním darem fakultní nemocnici. Vzhledem k tomu, že jsem oční lékař a v místní nemocnici jsem i pracoval, rozhodli jsem se podpořit právě oční centrum pro děti s vadami zraku,“ uvedl Vladimír Černý na konto skutečnosti, že Baník poukázal finanční dar ostravské nemocnici. 

Spolu s šéfem hlučínské oční optiky předali šek do rukou přednosty Oční kliniky FNO Jana Němčanského také zástupci Baníku Ostrava, jimiž byli Milan Baroš, Jan Laštůvka a Robert Hrubý. „Je to pro nás skvělá zpráva a velmi si toho vážíme. Prostředky využijeme k vylepšení komfortu pro naše pacienty,“ prohlásil Jan Němčanský.

Baník se v poslední době podobným způsobem na podpoře charity nepodílí zdaleka poprvé. „Jsem za to velmi rád, protože tohle má smysl. Je to pro dobrou věc a věříme, že to pomůže těm, co to opravdu potřebují,“ řekl Milan Baroš.

0
Dominik
Holec
0
Matúš
Rusnák
0
Daniel
Holzer
0
David
Lischka
0
Jiří
Boula
0
David
Buchta
0
Michal
Frydrych
0
Filip
Kubala
0
Matěj
Šín
0
Samuel
Grygar
0
David
Látal
0
Tomáš
Rigo
0
Paixao da Silva
Ewerton
0
Karel
Pojezný
0
Patrick
Kpozo
0
Georgios
Kornezos
0
Mikuláš
Kubný
0
Erik
Prekop
0
Dennis
Owusu
0
Tomáš
Zlatohlávek
0
Alexander
Munksgaard
0
Michal
Kohút
0
Matěj
Chaluš